Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Pojemność

Pojemność

Średnica

Średnica

Akcesoria kuchenne

Dla wielu rodzin kuchnia to coś więcej, niż tylko miejsce, w którym przygotowywane są posiłki, to niemal serce całego domu. Warto zadbać, aby to serce funkcjonowało jak należy i zawsze pod ręką znalazły się funkcjonalne akcesoria.

W ofercie, którą do Państwa kierujemy, znalazły się przybory kuchenne, takie jak miski, deski do krojenia oraz obieraczki do warzyw, a także funkcjonalne wagi, które będą pomocne przy precyzyjnym odmierzaniu składników do potraw. Prezentowane przez nas akcesoria pozwolą nie tylko na lepszą organizację kuchni i ułatwia utrzymanie porządku, ale także podniosą jej atrakcyjność wizualną.

Dobrze zorganizowana kuchnia to nie tylko narzędzia i sprzęty AGD, ale także artykuły takie jak papier śniadaniowy, woreczki na mrożonki lub wykałaczki, które również mogą Państwo zamówić w naszym sklepie.

Aktywne filtry

Cena 43,90 zł

Młynek ręczny do kawy King Hoff

Młynek do kawy ręczny firmy King Hoff wykonany z 3 materiałów, drewna, ceramiki oraz stali nierdzewnej. Pozwala mielić róże ilości ziaren, także te najmniejsze. Dokładnie tyle, ile potrzebujesz. Na bieżąco mielone...

Cena 45,53 zł

Deska bambusowa obrotowa 35x35x2,8 cm

Deska obrotowa wykonana z dobrego jakościowo drewna bambusowego. Wyposażona w mechanizm obrotowy, dzięki któremu deska płynnie obraca się. Świetnie sprawdzi się do serwowania przekąsek, pizzy, serów, wędlin oraz ciast.

Cena 56,10 zł

Dozownik do miodu płynnego/syropu

Szklany dozownik do płynnego miodu/syropu i innych płynnych cieczy odmierzy potrzebną ilość ciekłej substancji zawartej w pojemniku do herbaty, potrawy lub deseru. W zestawie jest wygodny szklany stojak.