Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Pojemność

Pojemność

Średnica

Średnica

Akcesoria kuchenne

Dla wielu rodzin kuchnia to coś więcej, niż tylko miejsce, w którym przygotowywane są posiłki, to niemal serce całego domu. Warto zadbać, aby to serce funkcjonowało jak należy i zawsze pod ręką znalazły się funkcjonalne akcesoria.

W ofercie, którą do Państwa kierujemy, znalazły się przybory kuchenne, takie jak miski, deski do krojenia oraz obieraczki do warzyw, a także funkcjonalne wagi, które będą pomocne przy precyzyjnym odmierzaniu składników do potraw. Prezentowane przez nas akcesoria pozwolą nie tylko na lepszą organizację kuchni i ułatwia utrzymanie porządku, ale także podniosą jej atrakcyjność wizualną.

Dobrze zorganizowana kuchnia to nie tylko narzędzia i sprzęty AGD, ale także artykuły takie jak papier śniadaniowy, woreczki na mrożonki lub wykałaczki, które również mogą Państwo zamówić w naszym sklepie.

Aktywne filtry

Cena 3,25 zł

Lejek kuchenny 10x11cm

Lejek kuchenny wykonany z tworzywa sztucznego do nalewania soków i różnych trunków. Niezastąpiony podczas przygotowywania domowych nalewek i przetworów.

Cena 16,26 zł

Durszlak nierdzewny 28cm

Cedzak wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej o średnicy 28 cm. Posiada stabilną nogę oraz 2 wygodne uchwyty. Idealny do odcedzania makaronu, klusek czy ryżu.