Miski kuchenne

Miski kuchenne do zupy i drugiego dania. Są to produkty niezbędne w każdej jadalni. Odpowiednio ozdobią nasz posiłek, a jak powszechnie wiadomo: odpowiednio i estetycznie podane jedzenie – smakuje znacznie lepiej. 

Prezentujemy więc nasz szeroki wachlarz wyboru wszelkich misek kuchennych. Mamy je wszystkie: począwszy od podstawowych, wykonanych ze sztucznego tworzywa typów, poprzez emaliowane, ozdobione wielobarwnymi wzorami – kończąc na nierdzewnych, świetnie nadających się do mieszania produktów. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszymi propozycjami kuchennych misek. 

Aktywne filtry

Cena 38,21 zł

Miska emaliowana zioła 4l

Miska emaliowana o pojemności 4l, w kolorze białym z grafiką ziół. Niezastąpiona w każdej kuchni podczas przygotowywania posiłków. Można wykorzystać ją do mieszania i przechowywania produktów.

Cena 30,08 zł

Miska emaliowana zioła 2,5l

Miska emaliowana o pojemności 2,5l, w kolorze białym, z grafiką ziół. Niezastąpiona w każdej kuchni podczas przygotowywania posiłków. Można wykorzystać ją do mieszania i przechowywania produktów.

Cena 39,02 zł

Miska emaliowana jasny beż 4l

Miska emaliowana o pojemności 4l, w kolorze jasnego beżu. Niezastąpiona w każdej kuchni podczas przygotowywania posiłków. Można wykorzystać ją do mieszania i przechowywania produktów.

Cena 13,01 zł

Miska emaliowana wesołe samochody 0,6l

Miska emaliowana o pojemności 0,6l, w kolorze białym, z dziecięcą grafiką wesołych samochodów. Niezastąpiona w każdej kuchni podczas przygotowywania posiłków. Można wykorzystać ją do mieszania i przechowywania...

Cena 8,12 zł

Miska emaliowana z grafiką kremowa 18 cm

Miska emaliowana o średnicy 18 cm, w kolorze kremowym, z ozdobną kwiatową grafiką na dnie. Niezastąpiona w każdej kuchni podczas przygotowywania posiłków. Można wykorzystać ją do mieszania i przechowywania produktów.

Cena 10,57 zł

Miska emaliowana z grafiką kremowa 20 cm

Miska emaliowana o średnicy 20 cm, w kolorze kremowym, z ozdobną kwiatową grafiką na dnie. Niezastąpiona w każdej kuchni podczas przygotowywania posiłków. Można wykorzystać ją do mieszania i przechowywania produktów.

Cena 12,20 zł

Miska emaliowana z grafiką kremowa 22 cm

Miska emaliowana o średnicy 22 cm, w kolorze kremowym, z ozdobną kwiatową grafiką na dnie. Niezastąpiona w każdej kuchni podczas przygotowywania posiłków. Można wykorzystać ją do mieszania i przechowywania produktów.

Cena 2,44 zł

Salaterka plastikowa 14,5 x 10,5 x 4 cm

Mała miska wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego które jest neutralne względem żywności dzięki czemu produkt jest bezpieczny dla zdrowia. Świetnie sprawdzi się jako miseczka do wypełnienia cukierkami,...

Cena 13,01 zł

Miska emaliowana GRZYBKI 0,6l

Emaliowana miska o pojemności 0,6 l, zdobiona motywem leśnych grzybków. Solidna, trwała i praktyczna. Mała i poręczna miska przyda się w każdym domu. Bezpieczna w kontakcie z żywnością.