Ostrzałki

Każdy lubi, kiedy jego noże są ostre. Nikt natomiast nie lubi kroić czegokolwiek nożem tępym. Nawet najlepszy i najdroższy zestaw noży kiedyś się stępi. Nadaje to niezwykłej wagi małemu i niepozornemu z pozoru narzędziu – ostrzałce do noży…

Prezentujemy więc nasze ostrzałki. Posiadamy szeroki wachlarz dobrych i sprawdzonych marek do wyboru. Gerlach, Karl Hausmann, Zwieger Rapid. Począwszy od nieco bardziej podstawowych modeli, kończąc na tych wyposażonych w trzy stopniową regulację kąta ostrzenia, przystosowanych również do ostrzenia nożyczek. Każda z wyżej wymienionych pozycji z całą pewnością wyostrzy nawet najbardziej tępy nóż. 

14 produktów.

Wyświetlanie 1-14 z 14 elementów

Aktywne filtry

Twoje noże zawsze ostre

Nie ma nic ważniejszego w kuchni niż ostry nóż. Dzięki precyzyjnie działającemu narzędziu prace kulinarne stają się nie tylko prostsze, ale też bezpieczniejsze. Dlatego przedstawiamy Ci całą kategorię ostrzałek, które pomogą Ci utrzymać doskonałą ostrość Twoich noży, niezależnie od ich rodzaju i intensywności użytkowania.

Rodzaje ostrzałek do noży – prętowe, osełki i diamentowe

W ofercie mamy różne ostrzałki do noży – w różnych cenach i rozmiarach. To akcesoria kuchenne w kilku konfiguracjach do wyboru, z wkładem wodnym lub diamentowym. Każda z nich spełni oczekiwania kucharzy i stanie się przydatnym gadżetem na co dzień. 

- Ostrzałki prętowe – doskonałe dla profesjonalistów i amatorów. Proste, lecz skuteczne w działaniu, pozwolą na precyzyjne naostrzenie krawędzi noża w krótkim czasie.

- Osełki – tradycyjny sposób ostrzenia, który przetrwał próbę czasu. Idealne dla tych, którzy cenią sobie ręczne, dokładne ostrzenie.

- Ostrzałki diamentowe – nowoczesne i efektywne. Wykorzystują powierzchnię diamentową do osiągnięcia idealnie ostrej krawędzi noży.

Wygodna ostrzałka 3-stopniowa

Dla tych, którzy szukają jednego uniwersalnego urządzenia do ostrzenia, prezentujemy ostrzałkę 3-stopniową. To stabilny blok z trzema ostrzami! Gwarantuje nie tylko wygodę użytkowania, ale też precyzyjne ostrzenie z efektem wygładzenia i wypolerowania powierzchni. Ten produkt poradzi sobie z każdym zadaniem.

Zamów ostrzałkę w PrymusAGD

Nóż stracił ostrość, która zafascynowała Cię, gdy go kupowałeś?  To normalne! Element przeznaczony do cięcia, siekania, szatkowania składników o różnym stopniu twardości może dość szybko ulec stępieniu. Na szczęście łatwo zmienisz ten stan rzeczy z pomocą naszych ostrzałek.

W PrymusAGD znajdziesz praktyczne akcesoria w różnych cenach. Od prostych ostrzałek ręcznych, po designerskie, stabilne ostrzałki z kilkoma kieszeniami ostrzącymi. Odpowiednie zarówno do małych noży uniwersalnych, jak i dużych tasaków. Sprawdź i zamów wygodnie online z dostawą do domu! 

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło