Artykuły sezonowe

W tej kategorii przygotowaliśmy akcesoria sezonowe, które w zależności od rodzaju, świetnie sprawdzą się zarówno w kuchni, jak i w ogrodzie czy na działce, umilając czas spędzany na świeżym powietrzu.

Artykuły sezonowe obejmują również naczynia, które doskonale nadadzą się do przygotowywania rozmaitych przetworów. W naszych tradycyjnych słoikach i butelkach o różnej pojemności, możesz przygotować dżemy, kiszonki z kapusty czy soki owocowe. Znajdziesz u nas również naczynia ozdobne. Wśród nich, można wyróżnić dekoracyjne słoiki z przykryciem, w którym możesz przechowywać ciastka bądź przyprawy, bez obaw o utratę ich świeżości. Polecamy także słoje z kranem, doskonałe na chłodne napoje, które idealnie sprawdzą się podczas przyjęć urządzanych w ogrodzie.

Wśród ogrodowych artykułów sezonowych znajdziesz również naczynia, dzięki którym przygotujesz aromatyczne potrawy i tradycyjne dania. W ich skład wchodzi m.in. kociołek na trójnogu ze stali nierdzewnej oraz model żeliwny odporny na wysokie temperatury, który idealnie sprawdzi się podczas wieczorów spędzanych przy ognisku.

Jest 187 produktów.

Pokazano 1-20 z 187 pozycji

Aktywne filtry

Cena 0,24 zł

Wieczko 4z Ø66

Wieczko fi 66 owoce wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,28 zł

Wieczko 6z Ø82

Wieczko fi 82 warzywa wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,24 zł

Wieczko pszczoła/miód 4z Ø66

Wieczko fi 66 pszczoła/miód posiadające 4 zaczepów. Wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,24 zł

Wieczko złote 6z Ø82

Wieczko fi 82 złote wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,69 zł

Słoik na przetwory 300ml baryłka

Słoik został wykonany ze szkła. Oprócz robienia w nich dżemów i konfitur można przechowywać w nich potrawy potrawy mięsne, warzywne, miód i inne przetwory domowe. 

Cena 0,24 zł

Wieczko 4z Ø82

Wieczko fi 82 złote wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,81 zł

Wieczko Ø110

Wieczko fi 110 białe wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 0,65 zł

Sprężynka do wecków 1 szt

Sprężynka została wykonana ze stali nierdzewnej odpornej na korozję. Jej zadaniem jest dociśnięcie pokrywki do uszczelki, tak aby nasze przetwory były szczelnie zamknięte i nie popsuły się. Idealnie dopasowują się do...

Cena 2,43 zł

Szklany słoik kuchenny z metalową nakrętką 250ml

Słoik kuchenny wykonany z wysokiej jakości szkła. Uniwersalny do przechowywania produktów spożywczych. Solidny, trwały, wykonany z dbałością o szczegóły. Pojemnik wyposażony jest w szczelną, złotą nakrętkę....

Cena 1,62 zł

Rurka fermentacyjna plastikowa

Plastikowa rurka fermentacyjna pełni rolę jednokierunkowego zaworu automatycznego. Zalana cieczą zabezpiecza przed zewnętrzną  atmosferą i uwalnia ciśnienie. Plastikowa znaczy trwała, bezpieczna i służy przez kilka...

Cena 0,61 zł

Wieczko Ø100

Wieczko fi 100 białe wykonane jest ze stali ocynkowanej z wewnętrzną warstwą sylikonową. Przeznaczone są do kontaktu z żywnością. 

Cena 44,72 zł

Słój szklany z kranikiem na stojaku 4l

Słój z kranikiem 4 l został wykonany z wysokiej jakości szkła odpornego na zarysowania i uderzenia. Idealny do serwowania wody, napojów, soków, lemoniady, mrożonej herbaty lub ponczu. Kranik na dole ułatwia nalewanie.

Cena 14,63 zł

Szklany słoik kuchenny z klamerką 3l

Słoik kuchenny na przyprawy wykonany z wysokiej jakości szkła. Uniwersalny do przechowywania produktów spożywczych. Solidny, trwały, wykonany z dbałością o szczegóły. Pojemnik wyposażony jest w klamerkę z uszczelką....

Cena 3,24 zł

Szklany słoik kuchenny z metalową nakrętką 500ml

Słoik kuchenny wykonany z wysokiej jakości szkła. Uniwersalny do przechowywania produktów spożywczych. Solidny, trwały, wykonany z dbałością o szczegóły. Wykończony ozdobnymi tłoczeniami. Pojemnik wyposażony jest w...

Cena 4,88 zł

Komplet 2 zatyczek do wina

Korek do próżniowego zamykania butelek z winem, oliwą oraz niegazowanymi płynami w celu przedłużenia ich świeżości

Cena 7,32 zł

Kpl. gumek do wecków 20 szt

Uszczelki zostały wykonane z wysokiej jakości gumy doskonale nadającej się do pasteryzacji oraz wekowania i zabezpieczania domowych przetworów. Dzięki nim słoik jest szczelny i przetwory się w nim nie popsują.  

Cena 3,25 zł

Otwieracz do twistów uniwersalny

Otwieracz został wykonany z tworzywa sztucznego. Pozwala szybko i sprawnie bez użycia dużej siły otworzyć słoiki. Posiada praktyczny, stabilny uchwyt, dzięki czemu otwieracz nie wyślizgnie się z dłoni. 

Cena 3,25 zł

Szklany słoik na przyprawy 150ml

Słoik na przyprawy wykonany z wysokiej jakości szkła. Uniwersalny do przechowywania produktów spożywczych. Solidny, trwały, wykonany z dbałością o szczegóły. Pojemnik wyposażony jest w szczelną przykrywkę z...

Cena 4,06 zł

Słoik szklany na przyprawy 80ml

Szklany pojemnik z hermetyczna pokrywą na klamrę. Doskonale przechowuje produkty izolując je od wilgoci. Doskonały na przyprawy, idealny do mycia.

Cena 11,37 zł

Szklany słoik kuchenny z klamerką 2,2l

Słoik kuchenny na przyprawy wykonany z wysokiej jakości szkła. Uniwersalny do przechowywania produktów spożywczych. Solidny, trwały, wykonany z dbałością o szczegóły. Pojemnik wyposażony jest w klamerkę z uszczelką....

check Produkt został dodany do porównania.