Beczki

Ogród jest pięknym i wspaniałym miejscem. Przyjemnie się w nim siedzi, na przykład cieszyć się bujnie rozwijającymi się roślinami. Wymaga to jednak ciągłego dbania o naszą działkę, warzywnik, czy sad. Pomogą nam w tym, proponowane przez Prymus AGD – beczki na wodę.

Wychodząc z takiego właśnie założenia przedstawiamy nasze beczki. Są one uniwersalne, przez co można ich używać także i w domu. Mamy je w wielu różnych pojemnościach i rodzajach. Począwszy od niewielkich, przeznaczonych na deszczówkę, kończąc na wielkich, 420 litrowych beczkach. Wiele z naszych tego typu produktów, dla lepszej funkcjonalności, wyposażonych jest także w kraniki. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty wykonane były jak najlepszej jakości, bezpiecznych dla zdrowia materiałów. 

45 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 45 elementów

Aktywne filtry

Beczka plastikowa spełniająca różne potrzeby

Za sprawą swoich właściwości plastikowa beczka jest przedmiotem wielofunkcyjnym. Została ona wyprodukowana z materiału pozwalającego na bezpieczny kontakt z żywnością bez narażenia zdrowia użytkownika. Ponadto można w niej kisić produkty odżywcze bez obaw o zmianę ich smaku. Dołożyliśmy również starania, aby konstrukcja beczki łączyła wytrzymałość z lekkością, dzięki czemu zapewnia wygodę w transporcie i czyszczeniu, w przeciwieństwie do swoich m.in. drewnianych odpowiedników. W utrzymywaniu higieny pomaga również gładka powierzchnia produktu.

Wytrzymała beczka w wielu pojemnościach

W ofercie naszego sklepu znajdują się beczki plastikowe w różnych rozmiarach i litrażach. Pozwala to na dowolność, jeśli chodzi o przygotowanie oczekiwanej ilości przetworów. Gdy w planach jest większa produkcja, z tym również nie będzie problemu dzięki beczce o pojemności 200 l z odpowiednio wytrzymałymi ścianami. Całość dopełnia solidna pokrywa i szeroki otwór pozwalający na wygodne wkładanie produktów do beczki. Jeśli jednak przewidujemy mniejsze zbiory, zawsze można sięgnąć po wariant średni w postaci uniwersalnej beczki plastikowej 120 l, przydatnej, chociażbym gdy trzeba gromadzić wodę deszczową. Na potrzeby drobniejszych prac dostępne są również modele o mniejszych pojemnościach, np. 60-litrów.

W celu znalezienia odpowiedniej beczki plastikowej niezbędne będzie kierowanie się oczekiwaną pojemnością. Właśnie dlatego oferujemy asortyment dostosowany do gustu każdego potencjalnego klienta, uwzględniający egzemplarze od 10 do 240 litrów. Różnorodność tyczy się również kolorów naczyń, typów pokryw oraz uchwytów zapewniających możliwie jak największą wygodę użytkownikowi. Z kolei prosty kształt beczek ma przełożyć się na wygodę ich przechowywania. Innymi słowy, do dyspozycji są produkty perfekcyjnie skrojone pod każdy ogród i gospodarstwo.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło