Słoiki plastikowe (PET)

Każdy lubi domowej roboty kompoty, konfitury, marynowane warzywa i owoce. Zima jest porą, kiedy każda gospodyni chętnie sięga do zrobionych przez siebie odpowiednio wcześniej, zapakowane w słoiki – zapasy. Metody te są wypróbowywane od lat i zawsze się sprawdzają. Warto więc z nich korzystać. Żeby ułatwić sobie zadanie zachęcamy do zaopatrzenia się w niezbędne do tego słoiki. 

Przedstawiamy w związku z tym szeroki wachlarz naszych plastikowych słoików. Mamy je wszystkie. Począwszy od zwykłych modeli przeznaczonych do marynowania ogórków, na wielofunkcyjnych wariantach do codziennego użytku – kończąc. Zachęcamy więc do samodzielnego zapoznania się z naszą propozycją. 

Aktywne filtry

Cena 7,32 zł

Słoik plastikowy PET 5l z

Słoik plastikowy o pojemności 5l, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 13,01 zł

Słoik plastikowy PET 15 l

Słoik plastikowy o pojemności 15L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy). Znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 6,50 zł

Słoik plastikowy PET 4 l

Słoik plastikowy o pojemności 4 L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy). Znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 10,57 zł

Słoik plastikowy PET CARO 12 l

Słoik plastikowy o pojemności 12L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy). Znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 5,69 zł

Słoik plastikowy PET 3l

Słoik plastikowy o pojemności 3L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 7,32 zł

Słoik plastikowy PET 5l

Słoik plastikowy o pojemności 5L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 9,76 zł

Słoik plastikowy PET 10l

Słoik plastikowy o pojemności 10L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Słoik plastikowy PET CARO 8L z

Wyprzedany!

Cena 8,94 zł

Słoik plastikowy PET CARO 8L z

Słoik plastikowy o pojemności 8 L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy). Znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Słoik plastikowy PET CARO 4l

Wyprzedany!

Cena 6,10 zł

Słoik plastikowy PET CARO 4l

Słoik plastikowy o pojemności 4L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.