Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Winiarstwo

W wielu gospodarstwach wciąż kultywowana jest tradycja wytwarzania domowych win oraz nalewek. Bogata gama akcesoriów winiarskich, która dostępna jest w ofercie naszego sklepu, z pewnością zainteresuje wszystkich amatorów tego typu napojów.

Proces przygotowywania wina może wydawać się banalny, w rzeczywistości wymaga jednak zapewnienia odpowiednich warunków fermentacji i specjalnych akcesoriów. W kategorii tej znalazły się przede wszystkim gąsiory o różnej pojemności, a także wężyki, rurki fermentacyjne i korki. Nie zabrakło tu również niezbędnych w całym procesie drożdży winiarskich.

Kiedy już domowymi metodami uda się wytworzyć wina i nalewki, warto zadbać o ich właściwe przechowywanie oraz odpowiednią prezentację. Z pomocą przyjdą butelki oraz karafki z naszego sklepu. Dzięki szczelnym zamknięciom trunki będą doskonale zabezpieczone przed wietrzeniem, a ciekawe kształty i unikalne ozdoby pozwolą im pięknie wyglądać na półce w spiżarni. Przydać mogą się również wytrzymałe i funkcjonalne korkociągi.

Aktywne filtry

Cena 24,38 zł

Korkociąg 17cm

Korkociąg został w całości wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej pokryty eleganckim, czarnym niklem. Jest higieniczny i trwały więc będzie służył przez długi czas. Rękojeść pokryta jest antypoślizgową gumą,...

Drożdże TURBO UK-3 112 g

Wyprzedany!

Cena 10,57 zł

Drożdże TURBO UK-3 112 g

Drożdże zawierają szybszy szczep drożdży Etanol TT dzięki czemu produkują o 17% więcej alkoholu w ciągu 3 dni. Drożdże dają profesjonalny efekt i są proste w użyciu. Zawierają witaminy i mikroelementy, które zadbają...