Winiarstwo

W wielu gospodarstwach wciąż kultywowana jest tradycja wytwarzania domowych win oraz nalewek. Bogata gama akcesoriów winiarskich, która dostępna jest w ofercie naszego sklepu, z pewnością zainteresuje wszystkich amatorów tego typu napojów.

Proces przygotowywania wina może wydawać się banalny, w rzeczywistości wymaga jednak zapewnienia odpowiednich warunków fermentacji i specjalnych akcesoriów. W kategorii tej znalazły się przede wszystkim gąsiory o różnej pojemności, a także wężyki, rurki fermentacyjne i korki. Nie zabrakło tu również niezbędnych w całym procesie drożdży winiarskich.

Kiedy już domowymi metodami uda się wytworzyć wina i nalewki, warto zadbać o ich właściwe przechowywanie oraz odpowiednią prezentację. Z pomocą przyjdą butelki oraz karafki z naszego sklepu. Dzięki szczelnym zamknięciom trunki będą doskonale zabezpieczone przed wietrzeniem, a ciekawe kształty i unikalne ozdoby pozwolą im pięknie wyglądać na półce w spiżarni. Przydać mogą się również wytrzymałe i funkcjonalne korkociągi.

Aktywne filtry

Karafka szklana Burgo 950 ml
-10%
Cena podstawowa 13,01 złCena 11,71 zł

Karafka szklana Burgo 950 ml

-10%

Szklana karafka o pojemności 950 ml. Wyróżnia się kwadratowym kształtem i ozdobnymi tłoczeniami. Idealnie wyeksponuje każdy serwowany w niej alkohol.

Wężyk silikonowy z zaciskiem 40 cm
-2,01 zł
Cena podstawowa 9,76 złCena 7,75 zł

Wężyk silikonowy z zaciskiem 40 cm

-2,01 zł

Wykonany z elastycznego silikonu zapasowy wężyk do sokownika. O długości 40 cm i średnicy wewnętrznej 10 mm. W zestawie z stalową końcówką i zaciskiem.

Karafka BOHEMIA Quadro 850 ml
-10%
Cena podstawowa 176,42 złCena 158,78 zł

Karafka BOHEMIA Quadro 850 ml

-10%

Stylowa i elegancka karafka dobrze znanej na całym świecie czeskiej marki CRYSTALITE BOHEMIA. Wykonana z niezwykle pięknego szkła kryształowego. Idealnie wyeksponuje każdy serwowany w niej alkohol.