Galony

Wielu z nas bardzo lubi śródziemnomorski klimat. We Włoszech, Francji, Hiszpanii, czy Portugalii – bardzo popularnym naczyniem do przechowywania wina jest mało w Polsce znany galon. Nie ma jednak lepszej butelki do wina. 

Wszystkich, którzy lubią więc pić wino w gorącym, południowym, śródziemnomorskim stylu – polecamy więc obecne w naszej propozycji sprzedażowej galony. Mamy ich kilka rodzajów, o różnej pojemności. Począwszy od małych, półlitrowych, na wielkich pięciolitrowych – kończąc. Z całą pewnością przydadzą się na niejednej imprezie. Zachęcamy więc do samodzielnego zapoznania się z naszymi propozycjami.

Aktywne filtry

Cena 100,00 zł

Balon na wino w koszu 34l

Szklany balon w koszu o pojemności 34 l. Idealny do przygotowania i przechowywania domowych win i nalewek. Plastikowy kosz idealnie zabezpiecza balon przez uszkodzeniami.   

Cena 124,39 zł

Balon na wino 54 l w koszu

Szklany balon w koszu o pojemności 54 l- idealny do przygotowania i przechowywania domowych nalewek czy win. Plastikowy kosz idealnie zabezpiecza balon przez uszkodzeniami.   

Cena 68,29 zł

Balon na wino 15 l w koszu

Szklany balon w koszu o pojemności 15 l- idealny do przygotowania i przechowywania domowych nalewek czy win. Plastikowy kosz idealnie zabezpiecza balon przez uszkodzeniami.   

Cena 79,67 zł

Balon na wino 20 l w koszu

Szklany balon w koszu o pojemności 20 l- idealny do przygotowania i przechowywania domowych nalewek czy win. Plastikowy kosz idealnie zabezpiecza balon przez uszkodzeniami.   

Cena 90,24 zł

Balon na wino 25 l w koszu

Szklany balon w koszu o pojemności 25 l- idealny do przygotowania i przechowywania domowych nalewek czy win. Plastikowy kosz idealnie zabezpiecza balon przez uszkodzeniami.   

Cena 13,82 zł

Balon w koszu z zakrętką 5l

Balon został wykonany z wysokiej jakości szkła hartowanego, które jest odporne na uderzenia i zarysowania. Można w nim przechowywać każdy rodzaj trunków alkoholowych: wino, piwo, destylat, nalewki, ale również soki i...