Wskaźniki

Kto z nas nie lubi domowej roboty win i nalewek? Zawsze miło jest usiąść w rodzinnym gronie i dla samego smaku popróbować różnych ich typów na przykład z czerwonej i białej porzeczki, rodzynków, truskawek, moreli, gruszek, malin, agrestu i zboża. Niewielu jednak wie, jak duża praca wiąże się z ich wytworzeniem. Pomogą nam w tym wskaźniki do ich produkcji. 

Prezentujemy więc nasze najróżniejsze wskaźniki. Mamy ich wiele różnych rodzajów. Począwszy od tych służących zmierzeniu zawartość alkoholu, na areometrach, a wśród nich najróżniejszych winomierzach - kończąc. Zachęcamy więc wszystkich zajmujących się wytwarzaniem alkoholu do zapoznania się z naszymi propozycjami. 

Aktywne filtry

Cena 11,38 zł

Wskaźnik do nastawu win domowych 21cm

Wskaźnik do nastawu win domowych, zwany też winomierzem, to proste narzędzie, które pozwoli Ci na dokładne kontrolowanie procesu produkcji. Pomiar powinien być wykonywany przed dodaniem drożdży i innych składników. 

Cena 21,14 zł

Winomierz 24cm

Winomierz jest areometrem wyskalowanym w st. Blg ( ilość cukru w gramach w 100ml wody ). Może on pełnić dwie funkcje: - cukromierza  - wskaźnika zawartości alkoholu w winie