Na wstępie pragniemy przekazać Państwu nasze wartości. Pierwszą, najważniejszą, przyświecającą nam od pierwszych chwil istnienia Prymus AGD, jest rodzina. To ona stworzyła naszą firmę w 1987 roku, ona utrzymała ją po dziś dzień – i dla niej, każdej w Polsce i wielu krajach Europy, zajmujemy się importem drobnych artykułów gospodarstwa domowego. Jako rodzina doskonale wiemy, jak istotną rolę pełni w życiu każdego domostwa dobry sprzęt AGD. Tutaj wyłania się nasza kolejna wartość: tradycja. Przedmioty, szczególnie wykorzystywane w kuchni, przechowują ogromną liczbę wspomnień. Te, wraz z tradycją, przekazywane są z pokolenia na pokolenie: w ulubionej emaliowanej misce praprababci, zastawie wyjmowanej specjalnie na święta. Jako importer AGD jesteśmy dumni, wiedząc, że od ponad 34 lat możemy stać się jej częścią w Państwa rodzinie. Co wskazuje na trzecią z naszych wartości: bliskość. Jesteśmy w pobliżu naszych klientów, z przyjemnością nawiązując nowe współprace.

Kim jesteśmy?

Co nas wyróżnia?

Nasza oferta

Zajmujemy się dystrybucją trwałych, wykonanych wyłącznie z najwyższej klasy materiałów, drobnych artykułów gospodarstwa domowego. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi doskonałe produkty marek takich jak Porcelana Chodzież, Porcelana Ćmielów, Lubiana, Zwieger, Victorinox, Ambition, CURVER, Prymus GARDEN, Gerlach czy Tefal – i wielu innych producentów.

Co więcej, od 10 lat importujemy również drobne AGD ze stali nierdzewnej, w tym solidne garnki oraz czajniki. To również przyprawniki, produkty ze stali emaliowanej, np. garnki i wykonane z tworzyw sztucznych o wysokiej żywotności krzesła, krzesełka dla dzieci, beczki i miski.

Wszystkie te produkty znajdą Państwo pod naszą marką własną: Prymus AGD, Silesia Emalia, Karl Hausmann oraz Festa Italia, KRAKEN Chairs

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy – oraz, w razie pojawienia się jakichkolwiek pytań, do kontaktu z naszymi przedstawicielami lub wizyty w jednym z punktów sprzedaży. Z przyjemnością pomożemy!