Szczotki WC

Higiena jest najważniejsza. Szczególnie w dobie pandemii koronawirusa musimy przestrzegać surowych zasad czystości i sterylności. Pomóc w tym nam mogą szczotki WC oferowane przez Prymus AGD. 

Wychodząc z takiego właśnie założenia przedstawiamy szczotki do toalet dostępne w naszej propozycji sprzedażowej. Mamy wiele różnych rodzajów. Począwszy od praktycznych, podstawowych modeli, kończąc na wykonanych z odpornego na wilgoć tworzywa i posiadających niezwykłe kształty. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tym zakresie. Zachowasz dzięki nim nieskazitelną świeżość swojej łazienki.

Aktywne filtry

Cena 34,96 zł

Szczotka toaletowa Toskania biała

Nowoczesny i praktyczny zestaw do utrzymania czystości toalety. W skład kompletu wchodzą szczotka wc oraz pojemnik. Biel w połączeniu ze srebrem sprawia, że będzie on pasować do każdej łazienki.

Cena 12,20 zł

Kpl. WC KAMIENIE

Solidny komplet do WC wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Szczotka posiada wiele mocnych włókien umożliwiających dokładne czyszczenie sedesu bez obawy porysowania powierzchni.

Kpl. WC kwadratowy METALIC

Wyprzedany!

Cena 13,01 zł

Kpl. WC kwadratowy METALIC

Szczotka do WC wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Posiada solidne włosie które dokładnie myje i jednocześnie nie rysuje gładkich powierzchni. 

Komplet WC HOME 36cm

Wyprzedany!

Cena 11,38 zł

Komplet WC HOME 36cm

Szczotka WC, która pasuje do każdego wnętrza. Kolorystyka, oraz ozdobna grafika sprawia, że stanowić będzie ozdobę. Tuba szczotki jest wykonana w technologii Iml (kalka naklejana na gorąco)