Kosze na śmieci

Kosz na śmieci jest rzeczą banalną, do której nie przywiązujemy dużej wagi. Najczęściej nie zwracamy na niego uwagi – aż do momentu kiedy należy go opróżnić. Jest jednak narzędziem niezbędnym do normalnego i uporządkowanego funkcjonowania domu. 

Wychodząc z takiego założenia przedstawiamy więc dostępne w naszej ofercie sprzedażowej kosze na śmieci. Mamy wiele różnych rodzajów: począwszy od wyposażonych w uchylną pokrywę, poprzez te otwierane pedałem, na wykonanych ze świetnej jakości stali nierdzewnej i przeznaczonych do biur – kończąc. Zachęcamy więc do wnikliwego zapoznania się z naszą propozycją sprzedażową.

Aktywne filtry

Cena 21,95 zł

Kosz na śmieci TRAGAR 9l krem

Kosz na śmieci SOFT to produkt wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Posiadający uchylną pokrywę, dzięki której korzystanie z kosza jest proste i wygodne. Lekka i solidna konstrukcja oraz łatwa możliwość...

Cena 40,64 zł

Kosz na śmieci 10l

Praktyczny i stylowy kosz na śmieci z pedałem. Posiada pokrywkę otwieraną dzięki naciśnięciu nogą pedału znajdującego się w dolnej części kosza.

Cena 60,16 zł

Kosz na śmieci 7l

Wykonany ze świetnej jakości stali nierdzewnej kosz na śmieci otwierany za pomocą pedału znajdującego się u dołu kosza. Towar nadaje się do biur i kuchni. Estetyczna pokrywa jest łatwa do utrzymania w czystości.