Płyny i proszki

Dobrze wyprane ubranie – to podstawa. Osobom w świeżych, dopiero co wypranych koszulach z reguły przypisuje się też inne pozytywne cechy. Tak więc elegancja i schludność są zawsze w modzie. No, ale do uzyskania takiego efektu niezbędne jest przecież porządne pranie.

Wychodząc z takiego właśnie założenia przedstawiamy szeroki wachlarz wyboru naszych najróżniejszych produktów przeznaczonych do prania Twoich ubrań. W tej dziedzinie mamy wszystko: począwszy od proszków do prania, odplamiaczy i wybielaczy, poprzez płyny do płukania, na suszarkach do ubrań kończąc. Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z naszą propozycją sprzedażową. 

Aktywne filtry

Żel do prania uniwersalny WASCHKRAFT 3l
-3,61 zł
Cena podstawowa 11,06 zł Cena 7,45 zł

Żel do prania uniwersalny WASCHKRAFT 3l

-3,61 zł

Żel do prania firmy Waschkraft specjalizującej się w środkach do prania. Uniwersalny żel do prania skutecznie pozbywa się wszystkich zanieczyszczeń z tkanin, a dzięki wysokiemu skoncentrowaniu opakowanie 3L starcza...

Cena 8,43 zł

Koncentrat do płukania E

Koncentrat do płukania tkanin E zapewnia im miękkość i puszystość. Nadaje ubraniom wyrazisty i trwały zapach, który przypomina najbardziej zmysłowe perfumy. 

Proszek do prania PERSIL COLOR 1,17kg

Wyprzedany!

Cena 15,16 zł

Proszek do prania PERSIL COLOR 1,17kg

Persil Regular z Technologią Deep Clean to proszek do prania zawierający odpowiednio dobrane składniki aktywne, które pozwolą usunąć najbardziej uporczywe plamy. Wnikają głęboko we włókna, usuwając nawet najmniejsze...