Pokrowce na deski

Wyprasowany kołnierzyk koszuli – to podstawa. Osobie elegancko ubranej z reguły przypisuje się też inne pozytywne cechy. Tak więc elegancja i schludność są zawsze w modzie. No, ale niezbędne do uzyskania takiego efektu jest przecież prasowanie. 

Wychodząc z takiego właśnie założenia przedstawiamy nasze pokrowce na deski do prasowania. Jest to niepozorny – ale niezwykle funkcjonalny przedmiot. Jeśli chodzi zaś o pranie i prasowanie – mamy wszystko. Począwszy od proszków do prania, odplamiaczy i wybielaczy, poprzez płyny do płukania, na suszarkach do ubrań kończąc. Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z naszą propozycją sprzedażową. 

Aktywne filtry

Pokrowiec na deskę PARK GO VILEDA

Wyprzedany!

Cena 25,12 zł

Pokrowiec na deskę PARK GO VILEDA

Pokrowiec Park & Go posiada metalizowaną część, która jest tymczasowym miejscem bezpiecznego odstawienia żelazka i zapobiega powstawaniu przypalonych śladów tak, że pokrowiec wygląda wciąż jak nowy. Pasuje do...

Pokrowiec na deskę RAPID VILEDA

Wyprzedany!

Cena 32,77 zł

Pokrowiec na deskę RAPID VILEDA

Pokrowiec na deskę Rapid posiada trzymającą ciepło, metalizowaną warstwę dla efektywniejszego i szybszego prasowania. Maksymalnie wykorzystuje ciepło i parę. Pasuje do desek o wymiarach 110 - 130cm x 30 - 45cm.