Sprzątanie

Zalegający w domu kurz z całą pewnością nie jest najmilszym widokiem. Przynajmniej raz w tygodniu powinniśmy więc przeprowadzać porządki. Dla odpowiedniego wysprzątania niezbędne są jednak pewne przyrządy, jak na przykład ściereczki, mop, czy szczoteczka do kurzu. 

Przedstawiamy więc dostępny w naszej ofercie sprzedażowej sprzęt do przeprowadzania sprzątania. Mamy wszystko: począwszy od wspomnianych już ściereczek z mikrofibry, poprzez worki na śmieci, nierdzewne wiadra, mopy: tradycyjne i z wbudowanym spryskiwaczem, na kompletach do WC i golarkach do tkanin - kończąc. Zachęcamy do wnikliwego zapoznania się z naszą propozycją sprzedażową.

Jest 78 produktów.

Pokazano 1-20 z 78 pozycji

Aktywne filtry

Wiadro nierdzewne 5l
-30%
Cena podstawowa 20,32 zł Cena 14,22 zł

Wiadro nierdzewne 5l

-30%

Wiadro o pojemności 5 l wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Posiada wygodny uchwyt z czerwoną rączką, która ułatwia przenoszenie produktu. Lekkie, wytrzymałe, odporne na uszkodzenia .

Wycieraczka 40x60cm
-30%
Cena podstawowa 11,38 zł Cena 7,97 zł

Wycieraczka 40x60cm

-30%

Wycieraczka wykonana z najwyższej jakości materiałów pozwoli na dokładne usunięcie z obuwia resztek śniegu, błota, piasku. Spód produktu stanowi antypoślizgowe tworzywo sztuczne, które zapobiega przesuwaniu się...

Golarka do tkanin CAMRY
-30%
Cena podstawowa 47,97 zł Cena 33,58 zł

Golarka do tkanin CAMRY

-30%

Zasilana bateryjnie albo sieciowo golarka, która przywraca tkaninom ich właściwy, elegancki wygląd. Dzięki niej ulubiony sweter i tapicerowany fotel odzyskają urok nowości. Usuwa supełki i zmechacenia z tkanin,...