Wiadra

Praca w ogrodzie, lub gospodarstwie wiąże się z bardzo konkretnym narzędziem. Mianowicie chodzi nam tu od wiadro. Podlewa się nim grządki i pojedyncze kwiaty. Bywa pomocne także w domu, przy zmywaniu podłogi. Mimo, że go używamy, to często o nim zapominamy, lub nie zwracamy na nie uwagi. Wiadro jest jednak niezbędne, a przypominamy sobie o tym dopiero kiedy się nam ono popsuje, lub zawieruszy. 

Przedstawiamy więc szeroki wachlarz wyboru wszelkich wiader, najróżniejszych wielkości i rodzajów. Poczynając od plastikowych, o pojemności 10 litrów, poprzez wykonane z nierdzewnej stali, na emaliowanych, ozdobnych najróżniejszymi ornamentami – kończąc. Niezmiennie dokładamy wszelkich starań, by produkty one solidne i trwałe i wytrzymałe.  Zachęcamy w związku z tym do zapoznania się z naszą propozycją sprzedażową.

Aktywne filtry

Mop płaski ze spryskiwaczem 2w1
-12,00 zł
Cena podstawowa 40,64 zł Cena 28,64 zł

Mop płaski ze spryskiwaczem 2w1

-12,00 zł

Zestaw do sprzątania na mokro i sucho. Komfortowe sprzątanie bez moczenia rąk. Idealny do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni bez obaw o zarysowanie: parkietu, paneli, płytek podłogowych. Płaski mop bez problemu...