Filtruj według

Cena

Cena

  • 9,00 zł - 90,00 zł

Do odcedzania

Aktywne filtry

Cena 89,99 zł

Garnek nierdzewny TOPFANN 3l

Produkt jest wykonany bardzo solidnie, jednocześnie mając lekką wagę oraz wygodne uchwyty, co ułatwia codzienne korzystanie. Garnek posiada w zestawie szklaną pokrywkę.

Cena 70,00 zł

Garnek nierdzewny TOPFANN 2,5l

Garnek nierdzewny wykonany z wysokiej jakości stali. Doskonale znajdzie zastosowanie w każdej kuchni. Garnek posiada w zestawie szklaną pokrywkę.

Cena 59,99 zł

Garnek nierdzewny TOPFANN 1,5l

Garnek ze stali nierdzewnej firmy TOPFANN. Bardzo wytrzymały i odporny na zarysowania. Potrawy nie przywierają i nie przypalaja się podczas gotowania. Łatwy w utrzymaniu czystości. Przeznaczony dla wszystkich...

Cena 18,00 zł

Cedzak z miską 26cm

Praktyczny durszlak z miską. Pozwala na szybkie i łatwe odcedzenie produktów. Zestaw można łatwo rozdzielić i korzystać z samej miski lub z samego naczynia.

Cena 69,99 zł

Garnek do gotowania i odcedzania 3l

Garnek do odcedzania wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Posiada silikonowe i antypoślizgowe uchwyty na rączkach oraz pokrywce. Posiada specjalną pokrywkę, która umożliwia łatwe odcedzanie gorącej wody.

Cena 79,99 zł

Garnek z pokrywą do odcedzania TOPFANN 5l

Wysoka jakość stali nierdzewnej. Posiada silikonowe i antypoślizgowe uchwyty na rączkach oraz gałce od pokrywy. Specjalna pokrywka, dzięki której łatwo odcedzisz gorącą wodę.

Cena 15,00 zł

Sitko do klusek lanych

Wygodne i łatwe przygotowywania tego dania w kuchni dzięki temu produktowi! Lane kluski często przygotowujemy jako dodatek do zup lub jako samodzielne danie, z sosem.

check Produkt został dodany do porównania.