Czajniki elektryczne

Zawsze dobrze jest napić się gorącej kawy, czy herbaty. Zwłaszcza w mroźny, zimowy dzień – miło jest rozsiąść się wygodnie z gorącym kubkiem i dla relaksu poczytać sobie książkę. Potrzeba do tego jednak wrzątku. Żeby go pozyskać można oczywiście używać tradycyjnych czajników. Bardziej funkcjonalne są jednak czajniki elektryczne. Można dzięki nim szybciej i wygodniej zaparzyć wodę. 

Przedstawiamy w związku z tym nasze elektryczne czajniki. A wśród nich: model o mocy 2200W. Pozwala on sprawnie zagotować wodę dla 6-7 osób. Wyposażony w wyraźny wskaźnik poziomu wody. Po zagotowaniu – automatycznie się wyłącza.  Blokada uniemożliwi również włączenie pustego czajnika – jest więc bezpieczny w użytku.

Aktywne filtry

Cena 46,34 zł

Czajnik elektryczny MPM MCZ-64 1l

Czajnik elektryczny marki MPM o maksymalnej mocy 1200W i pojemności 1l. Posiada obudowę z tworzywa sztucznego w kolorze biało-szarym. Wyposażony w wiele rozwiązań i ulepszeń, które ułatwiają korzystanie z niego.

Czajnik elektryczny MESKO MS1276 1l

Wyprzedany!

-15,00 zł
Cena podstawowa 40,64 zł Cena 25,64 zł

Czajnik elektryczny MESKO MS1276 1l

-15,00 zł

Czajnik elektryczny marki MESKO o maksymalnej mocy 1350W i pojemności 1l. Posiada obudowę z tworzywa sztucznego w kolorze białym. Wyposażony w wiele rozwiązań i ulepszeń, które ułatwiają korzystanie z niego.

Czajnik elektryczny MPM INOX MCZ-70M 1,7l

Wyprzedany!

Cena 85,37 zł

Czajnik elektryczny MPM INOX MCZ-70M 1,7l

Czajnik elektryczny marki MPM o mocy 2200W i pojemności 1,7 l, pozwalający sprawnie zagotować wodę dla 6-7 osób. Posiada obudowę ze stali nierdzewnej. Wyposażony w wiele rozwiązań i ulepszeń, które ułatwiają...

Czajnik elektryczny MPM MCZ-86 1,7 l biały

Wyprzedany!

Cena 58,54 zł

Czajnik elektryczny MPM MCZ-86 1,7 l biały

Elektryczny czajnik o mocy 2200W i pojemności 1,7 l, pozwalający sprawnie zagotować wodę dla 6-7 osób. Wyposażony w wyraźny wskaźnik poziomu wody z podziałką, automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody oraz zakrytą...

Czajnik elektryczny MPM MCZ-66 1,7 l biały

Wyprzedany!

Cena 47,97 zł

Czajnik elektryczny MPM MCZ-66 1,7 l biały

Elektryczny czajnik o mocy 2200W z podświetlanym wnętrzem, pozwalający sprawnie zagotować wodę dla 6-7 osób. Wyposażony w wyraźny dwustronny wskaźnik poziomu wody z podziałką, automatyczny wyłącznik po zagotowaniu...

Zawsze dobrze jest napić się gorącej kawy, czy herbaty. Zwłaszcza w mroźny, zimowy dzień. Miło jest rozsiąść się wtedy wygodnie z gorącym kubkiem i dla relaksu poczytać sobie książkę. Do kawy i herbaty potrzeba jednak wrzątku. Żeby go pozyskać można oczywiście używać tradycyjnych czajników. Bardziej funkcjonalne są jednak czajniki elektryczne. Można dzięki nim szybciej i wygodniej zaparzyć wodę. 

Jakie elektryczne czajniki oferujemy?

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych czajników elektrycznych – o różnych kształtach, wyglądzie i pojemności. Począwszy od modeli z podświetlanym wnętrzem, poprzez te, wykonane ze stali szlachetnej – kończąc na wyjątkowo bezpiecznych, wyposażonych w wielostopniowe systemy zabezpieczeń. Ponadto każdy z modeli dostępny jest także w wielu kolorach, tak, żeby jak najlepiej dopasować się do wnętrza i wystroju naszej kuchni.

Cechy naszych czajników elektrycznych

Dokładamy wszelkich starań, żeby asortyment naszego sklepu internetowego obfitował w produkty reprezentujące sobą najwyższą jakość wykonania. Nie inaczej jest w przypadku czajników elektrycznych. Sprowadza się to do trzech cech: funkcjonalności, estetyki i wytrzymałości.

Funkcjonalność naszych czajników elektrycznych zapewniają takie elementy jak: wyraźny wskaźnik poziomu wody, podświetlane wnętrze, oraz wspomniane już wielostopniowe systemy zabezpieczeń. Wysokiej jakości stal, z których zostały wykonane gwarantuje natomiast ich wytrzymałość. Ponadto ich producenci kładą także duży nacisk na estetyczny wygląd. W rezultacie nasze elektryczne czajniki posiadają odpowiadający zarówno biurom, jak i domowym kuchniom – elegancki design.

Nasze czajniki elektryczne a bezpieczeństwo użytkowania

Kolejną ważną cechą naszych elektrycznych czajników, o której warto nadmienić jest bezpieczeństwo ich użytkowania. Zapewniają je następujące elementy czajników, jak: automatycznie wyłączanie się po zagotowaniu wody, a także blokada uniemożliwiająca włączenie pustego czajnika – jest więc bezpieczny w użytku.

Czajniki elektryczne oferowane przez nasz sklep internetowy są też bezpieczne dla zdrowia. Odpowiada za to dobrej jakości stal, z których zostały wykonane. Nie zachodzi ona w jakiekolwiek związki chemiczne z wodą – nawet w wysokich temperaturach. Ponadto nasze elektryczne czajniki posiadają wbudowany w nie filtr, który uniemożliwia przedostanie się drobinek osadu kamiennego do naczynia, do którego przelewamy wrzątek.

Nasze czajniki elektryczne posłużą Państwu przez długie lata. Posiadamy je w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.