Czajniki emaliowane

Czajniki emaliowane to połączenie tradycji z nowoczesnością. Dobry czajnik to podstawa w każdym domu. Dzięki niemu możemy cieszyć się popołudniową kawą i szybko podgrzać wodę zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Emalia stanowi powłokę w pełni bezpieczną - nie zmienia smaku wody, a także nie przepuszcza żadnych substancji chemicznych do gotowanej wody, dzięki czemu naczynia z powłoką emaliowaną to jedne z częściej używanych akcesoriów w kuchni.

W naszej ofercie znajdziesz czajniki emaliowane w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych oraz z różnymi pięknymi wzorami, tak że z łatwością dopasujesz czajnik do stylu twojej kuchni. Oferujemy czajniki wyposażone w nienagrzewającą się rączkę, a także przeznaczone do użytkowania na każdym rodzaju kuchenki. Czajniki długo utrzymują ciepło, wyposażone są także w gwizdek. Nasze akcesoria kuchenne odmienią Twoją kuchnię na lepsze. 

8 produktów.

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Aktywne filtry

Każdy dzień rozpoczynać się powinno od filiżanki mocnej, gorącej i aromatycznej kawy. Nie byłoby jej jednak bez uprzedniego zagotowania wody. Czyni to, z pozoru nic nie znaczący, emaliowany czajnik – niezbędnym i absolutnie podstawowym narzędziem kuchennym. Jeśli więc cieszyć się chcemy doskonałą kawą, czy herbatą – warto zawczasu zaopatrzyć się w dobrej jakości czajnik emaliowany.

Emaliowane czajniki – połączenie tradycji z nowoczesnością

Czajniki emaliowane to rozwiązanie sprawdzone od pokoleń. Stosowały je jeszcze nasze babki i prababki. Ich nowa wersja wykonana jest z pokrytej emalią stali, która nie zachodzi w jakiekolwiek związki z żywnością. Stanowi to więc rozwiązanie w pełni bezpieczne dla zdrowia i nowoczesne – jednocześnie. Możemy dzięki nim szybko podgrzać wodę zawsze wtedy, gdy jest to konieczne.

Jakich marek emaliowane czajniki oferujemy?

Dokładamy wszelkich starań, aby w ofercie sprzedażowej naszego sklepu internetowego znajdowały się tylko najwyższej jakości czajniki emaliowane. Zdecydowaliśmy się więc na sprzedaż wyrobów legendarnej, polskiej firmy: Emalia Rybnik. Historia fabryk naczyń emaliowanych w Rybniku sięga połowy XVIII wieku. Wyroby Emalii Rybnik są docenione przez ogół klientów zarówno z polskiego, rodzimego rynku, jak i z rynków zagranicznych. Nie inaczej jest z emaliowanymi czajnikami. Bardzo często reprezentują one bowiem – najwyższą, światową jakość.

Jakie emaliowane czajniki oferujemy?

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy szeroki wachlarz wyboru czajników emaliowanych. Są one w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych oraz z różnymi pięknymi wzorami. Z łatwością dopasować więc można emaliowany czajnik do stylu i wystroju danej kuchni.

Wygląd emaliowanego czajnika

Czajniki emaliowane, które oferowane są przez nasz sklep, wyróżniają się spośród konkurencji swoim charakterystycznym wyglądem. Ich design stanowi często połączenie tradycji z nowoczesnością. Ich specyficzną cechą jest ozdoba w kształcie motywu roślinnego, która znajduje się na bocznej ściance.

Jakie są największe zalety naszych czajników emaliowanych?

Jak już wspomnieliśmy nasze emaliowane czajniki mają często tradycyjny wygląd. Są one jednak do tego nowoczesne i funkcjonalne. Dla przykładu: żeby zniwelować zagrożenie oparzenia się – wyposażone są one w nienagrzewającą się rączkę. Można ich używać na każdym rodzaju kuchenki: począwszy od palnika gazowego, na płycie indukcyjnej – kończąc.

Poza tym dzięki specjalnej budowie nasze czajniki emaliowane długo trzymają ciepłotę znajdującego się wewnątrz płynu, dzięki czemu nie będzie potrzeby ponownego podgrzewania go po dłuższej chwili od zagotowania. Wyposażone są także w gwizdek, dzięki czemu zawsze usłyszymy, kiedy zagotowała się woda i nie zachodzi możliwość przypalenia naczynia.

Nasz produkt a zdrowie

Dodać do tego należy, że emalia stanowi powłokę w pełni bezpieczną dla zdrowia. Nie zmienia smaku wody, a także nie przepuszcza do niej żadnych substancji chemicznych, dzięki czemu naczynia z powłoką emaliowaną są jednymi z najbezpieczniejszych dla zdrowia.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło