Czajniki stalowe

Czajniki stalowe – niezbędne i niezastąpione w kuchni. Nie wymagające prądu – i dlatego niezawodne. Błyskawicznie zagotujesz dzięki nim wodę na kawę, czy herbatę. Nasze czajniki są bardzo wytrzymałe. Zadbaliśmy by były poręczne, a tym samym łatwe w obsłudze. Elastyczne wykonanie. 

Posiadamy szeroki wachlarz wyboru tradycyjnych czajników: emaliowane i z różnych stopów stali nierdzewnej. O różnych pojemnościach. Każdy posiada nienagrzewającą się rączkę, dzięki czemu są bezpieczne i można swobodnie nalewać z nich w chwili wrzenia wody. Każdy posiada również pokrywę ułatwiającą nalanie do niego wody.

28 produktów.

Wyświetlanie 1-28 z 28 elementów

Aktywne filtry

Czajniki stalowe – niezbędne i niezastąpione w kuchni. Nie wymagające prądu – i dlatego niezawodne. Błyskawicznie zagotujesz dzięki nim wodę na kawę, czy herbatę. Nasze czajniki są bardzo wytrzymałe. Zadbaliśmy by były poręczne, a tym samym łatwe w obsłudze. Elastyczne wykonanie. 

Jakie marki czajników stalowych oferujemy?

Jest dla nas bardzo ważne, aby nasz sklep internetowy oferował produkty najwyższej jakości, a przy tym sprawdzonych producentów. Tak właśnie jest w przypadku stalowych czajników. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na wyroby znanych marek, które docenione są zarówno na polskim, jak i na zagranicznych rynkach.

Dla przykładu proponujemy stalowe czajniki takich marek, jak Karl Hausmann i Topfann. Wiele spośród tych produktów stanowi klasę samą w sobie. A wymienione firmy są najlepszym gwarantem jakości wyprodukowanych przez siebie stalowych czajników.

Jakie rodzaje stalowych czajników oferujemy?

Posiadamy wyjątkowo szeroki wachlarz wyboru stalowych czajników: z różnych stopów stali nierdzewnej, a także o różnych pojemnościach. Każdy posiada pokrywę ułatwiającą nalanie do niego wody, a także czyszczenie go od środka. Są to więc wyroby wysoce funkcjonalne.

Każdy z nich wyposażony jest także w nienagrzewającą się rączkę, dzięki czemu są bezpieczne i wygodne w użyciu. Można dzięki temu swobodnie nalewać z nich w chwili wrzenia wody, bez niebezpieczeństwa oparzenia ręki.

Wygląd naszych stalowych czajników

Jedną z najważniejszych cech każdego produktu jest jego elegancki wygląd. Także i o ten aspekt pieczołowicie zadbaliśmy w przypadku oferowanych przez nas, stalowych garnków. Oferujemy więc wiele różnorodnych modeli dzbanków, wykonanych wedle odmiennych designów, w różnych kształtach i kolorach.

Nasze czajniki stalowe a zdrowie

Kolejną, wartą uwagi kwestią jest fakt, że nasze czajniki wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która daje naczyniu nie tylko wyjątkową wytrzymałość i odporność na wszelkiego rodzaju rdzę. Co ważniejsze sprawia ona, że czajnik taki jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Wykorzystana w nim stal nierdzewna nie tylko nie zmienia smaku wody, ale także nie zachodzi z nią w związki chemiczne. Co równie ważne znacząco spowalnia to nagromadzanie się osadu kamiennego, który w innym przypadku – spożywalibyśmy wraz z przegotowaną wodą.

Stalowe czajniki oferowane przez nasz sklep internetowy – w każdym przypadku – okażą się więc dobrym, sprawdzonym rozwiązaniem. Są funkcjonalne i trwałe, posiadają atrakcyjny wygląd, a co najważniejsze – są w pełni bezpieczne dla zdrowia nas i naszej rodziny.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło