Garnki emaliowane

Garnki emaliowane są świetnym wyborem, jeśli chodzi o akcesoria kuchenne. Emalia jest trwałą powłoką, która chroni garnki przed zarysowaniami i uszkodzeniami, jednocześnie nie zmieniając smaku potraw i chroniąc dania przed przedostawaniem się różnego rodzaju niepożądanych związków chemicznych, a to oznacza, że naczynia emaliowane są w pełni bezpieczne do użytku w kontakcie z żywnością, nawet przy wysokich temperaturach. Garnki emaliowane stanowią świetną inwestycję na lata. Dzięki naszym garnkom przygotujesz aromatyczną zupę czy danie jednogarnkowe, które usatysfakcjonuje gusta kulinarne całej Twojej rodziny.

W naszej ofercie znajdziesz garnki różnej wielkości, wyposażone w solidne uchwyty oraz pokrywy. Nasze garnki dostępne są w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych, przez co łatwo wybierzesz te idealne do swojej kuchni. Z naszymi garnkami gotowanie staje się prostsze.

95 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 95 elementów

Aktywne filtry

Emaliowane garnki, to sprawdzone od lat rozwiązanie. Stosowali je już nasi rodzice. Z całą pewnością stosować je będą też nasze dzieci i wnuki. Są jednymi z najpowszechniejszych, najczęściej spotykanych na świecie narzędzi kuchennych. Nic w tym dziwnego. Trwałość i bezpieczeństwo to dwie najważniejsze ich zalety. Powodowane jest to faktem, że pokrywająca je emalia jest materiałem bardzo wytrzymałym, jak i tym, że nie zachodzi ona w związki w żywnością.

Jakie marki emaliowanych garnków oferujemy?

Proponujemy produkty legendarnej, polskiej marki Emalia Rybnik. Jest ona na naszym rynku od lat. Od lat cieszy się także wysoką renomą w kraju i poza jego granicami. Jej wyroby to klasa sama w sobie. Charakteryzują się one najwyższymi światowymi standardami.

Jakie emaliowane garnki proponujemy?

Nasz sklep internetowy posiada szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych emaliowanych garnków. Mamy ich wiele, różnych rodzajów. Począwszy od niewielkich, 2 litrowych, spełniających niekiedy zadania rondla, na wielkich, 5,5 litrowych, przeznaczonych do robienia weków i kiszonek. Sprzedawane są zarówno pojedynczo, jak i w różnorodnych kompletach – tak, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb i oczekiwań nawet najbardziej wybrednych klientów.

Klasyczna estetyka emaliowanych garnków

Emaliowany garnek na zazwyczaj bardzo charakterystyczny, klasyczny wygląd. Sprowadza się często do białego, lub beżowego koloru, posiada czarną obwódkę naokoło wylewu i tradycyjny motyw w postaci ozdobnego malunku roślinnego. Takie właśnie garnki pamiętamy z naszego dzieciństwa – takie też nabyć można w naszym sklepie internetowym.

Oprócz tradycyjnych form, w proponowanej przez nas ofercie znajdziesz emaliowane garnki w wielu nowocześniejszych formach. Dostępne są w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych i wzorach. Z całą pewnością staną się one ozdobą naszej kuchni.

Emaliowane garnki, a bezpieczeństwo dla zdrowia

Bardzo duży nacisk kładziemy na to, by sprzedawane przez nas produkty były całkowicie bezpieczne dla zdrowia i życia Twojego i Twojej rodziny. W przypadku emaliowanych garnków sprowadza się to do faktu, że emalia nie zmienia smaku potraw. Dzięki temu nigdy nie zajdą one metalicznym posmakiem.

Co ważniejsze emalia chroni również dania przed przedostawaniem się różnego rodzaju niepożądanych związków chemicznych, a to z kolei oznacza, że naczynia emaliowane są w pełni bezpieczne do użytku w kontakcie z żywnością, nawet przy wysokich temperaturach

Trwałość i wytrzymałość emaliowanych garnków

Garnki emaliowane są świetnym wyborem, jeśli chodzi o akcesoria kuchenne także i ze względu na swoją wytrzymałość. Emalia jest trwałą powłoką, która chroni garnki przed zarysowaniami i uszkodzeniami: zarówno tymi mechanicznymi, jak i powodowanymi przez wysokie temperatury.

Garnki emaliowane stanowią więc świetną inwestycję na lata. Mamy pewność zarówno ich wytrzymałości, jak i ich bezpieczeństwa dla zdrowia naszego i naszej rodziny.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło