Garnki gastronomiczne

Najważniejszym i podstawowym zarazem narzędziem kuchennym jest garnek. Przygotowujemy dzięki niemu wszystkie najważniejsze potrawy: począwszy od zup, poprzez gotowanie warzyw, na najróżniejszych sosach – kończąc. Dobry garnek gastronomiczny – jest więc absolutnie niezbędny w każdym gotowaniu. Wychodząc z takiego założenia prezentujemy nasze garnki gastronomiczne.

Wiele spośród nich to wyroby najwyższej klasy. Wykonane z dobrej jakości materiałów stali nierdzewnej cechują się wielką wytrzymałością. Z całą pewnością posłużą nam przez długie lata przygotowywania codziennych posiłków. 

Aktywne filtry

Cena 162,60 zł

Garnek ze stali nierdzewnej TOPFANN 15l

Duży i solidny garnek o pojemności 15 l, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W zestawie z szklaną pokrywką. Niezastąpiony w każdej kuchni. Stylowy, praktyczny i trwały, dzięki najwyższej jakości wykonania...

Cena 134,14 zł

Garnek ze stali nierdzewnej TOPFANN 12l

Duży i solidny garnek o pojemności 12 l, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W zestawie z szklaną pokrywką. Niezastąpiony w każdej kuchni. Stylowy, praktyczny i trwały, dzięki najwyższej jakości wykonania...

Cena 114,63 zł

Garnek ze stali nierdzewnej TOPFANN 10l

Duży i solidny garnek o pojemności 10 l, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W zestawie z szklaną pokrywką. Niezastąpiony w każdej kuchni. Stylowy, praktyczny i trwały, dzięki najwyższej jakości wykonania...

Cena 97,55 zł

Garnek ze stali nierdzewnej TOPFANN 8l

Duży i solidny garnek o pojemności 8l, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej. W zestawie z szklaną pokrywką. Niezastąpiony w każdej kuchni. Stylowy, praktyczny i trwały, dzięki najwyższej jakości wykonania...

Cena 89,42 zł

Garnek nierdzewny Stockpot 11 l

Duży, wysoki garnek ze stali nierdzewnej ze szklaną pokrywą, o pojemności 11l. Niezastąpiony w każdej kuchni. Stylowy, praktyczny i trwały, dzięki najwyższej jakości wykonania posłuży na lata.

Cena 77,23 zł

Garnek nierdzewny STOCKPOT 9l

Duży, wysoki garnek ze stali nierdzewnej ze szklaną pokrywą, o pojemności 9l. Niezastąpiony w każdej kuchni. Stylowy, praktyczny i trwały, dzięki najwyższej jakości wykonania posłuży na lata.

Cena 65,03 zł

Garnek nierdzewny STOCKPOT 7l

Duży, wysoki garnek ze stali nierdzewnej ze szklaną pokrywą, o pojemności 7l . Niezastąpiony w każdej kuchni. Stylowy, praktyczny i trwały, dzięki najwyższej jakości wykonania posłuży na lata.

Cena 97,55 zł

Garnek nierdzewny STOCKPOT 13,5l

Duży, wysoki garnek ze stali nierdzewnej ze szklaną pokrywą, o pojemności całkowitej 13,5l. Niezastąpiony w każdej kuchni. Stylowy, praktyczny i trwały, dzięki najwyższej jakości wykonania posłuży na lata.