Garnki granitowe

Prezentujemy garnki wykonane z granitu, wysokogatunkowej powłoki, która jest odporna na zarysowania, mineralna i błyszcząca. Gwarantuje nieprzywieranie potraw do dna. Dzięki produktowi można przyrządzać potrawy z niewielką ilością tłuszczu, co zapewnia zdrowie.

Nasza propozycja zawiera garnki  granitowe i granitowe z powłoką greblonową, o różnych jej grubościach. Dzięki temu Twoje potrawy nigdy nie będą przywierać do dna, a tym samym będą smaczne i zdrowe. Każdy z produktów posiada w zestawie szklaną pokrywę.

4 produktów.

Wyświetlanie 1-4 z 4 elementów

Aktywne filtry

Zdrowe odżywianie często sprowadza się do zmniejszenia, lub zupełnego zaniechania stosowania oleju, który to z kolei jest głównym powodem narastania cholesterolu. Jak jednak smażyć bez chociażby minimalnej ilości tłuszczu? Odpowiedzią są garnki granitowe, lub z granitową powłoką. Gwarantują one nieprzywieranie potraw do dna. Dzięki produktowi można przyrządzać potrawy z niewielką ilością tłuszczu, co zapewnia lepsze i zdrowsze życie.

Jakie granitowe garnki oferujemy?

Nasz sklep internetowy proponuje szeroki wachlarz najróżniejszych granitowych garnków, bądź garnków wykonanych z wysokiej jakości aluminium, okrytych nieprzywierającą powłoką GREBLON® C. Oba te rozwiązania gwarantują możliwość znaczącego ograniczenia ilości spożywanego tłuszczu. Oba są więc bardzo korzystne i bezpieczne dla zdrowia. Garnki pokryte powłoką greblonową, prezentują zbliżone standardy to tych wykonanych w całości z granitu.

Odporność naszych garnków granitowych

Powłoka granitowa uznawana jest za niezwykle wysokogatunkową. Jest też bardzo twarda, co czyni ją odporną na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania. Oprócz tego jest wyjątkowo odporna na wysokie temperatury. Nie wymaga więc dodawania oleju podczas smażenia, a potrawa nie przywiera do dna. Powłoka pozostanie przy tym gładka i błyszcząca.

Smażenie na granitowej patelni bez dodawania oleju

Nasz sklep internetowy proponuje garnki  granitowe i te z powłoką greblonową, o różnych jej grubościach. Każda z wymienionych doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania obiadu dla Ciebie, Twojej rodziny, czy szerokiego grona znajomych. Fakt, że potrawa nie zawiera tłuszczu pozytywnie wszystkich zaskoczy, a na dłuższą metę pozwoli zachować wam szczupłe sylwetki i zdrowy wygląd. 

Istnieje jeszcze rozpowszechniona opinia, że aluminium w każdej swej postaci, z całą pewnością musi być niezdrowe. Jest to pogląd błędny, dlatego, że wysokiej jakości aluminium, w dodatku pokryte jeszcze dwuwarstwową powłoką izolującą GREBLON® C – nie odbiega znacząco od standardów naczyń wykonanych w całości z granitu. Jest to więc rozwiązanie w pełni bezpieczne dla zdrowia. Przypomnieć tu należy, że garnki granitowe są przy tym produktem niezwykle wytrzymałym, który posłuży nam przez długie lata.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło