Garnki z pokrywką do odcedzania

Garnki do odcedzania oferowane przez sklep Prymus-AGD zostały zaprojektowane z użyciem stali nierdzewnej wysokiej jakości. To sprawia, że powierzchnia garnków hamuje wszelki rozwój szkodliwych organizmów i można w prosty sposób ją czyścic. Co więcej, stal nierdzewna nie wchodzi w kontakt z produktami odżywczymi, kwasami i nie przeszkadzają jej zbyt wysokie temperatury. W związku z tym mowa o produktach, które z pewnością ułatwią funkcjonowanie wielu powierzchni kuchennych. Ponadto wszystkie modele charakteryzują się nienagannym wyglądem.

5 produktów.

Wyświetlanie 1-5 z 5 elementów

Aktywne filtry

Garnki do odcedzania z reguły oferują większą wygodę, niż ich zwykłe odpowiedniki. Sprowadza się ona do faktu, że dzięki specjalnym rozwiązaniom typu dziurki w pokrywie – dużo łatwiej i wygodniej można odlać wrzącą wodę od przygotowywanej przez nas potrawy. Nie zachodzi tu więc ryzyko poparzenia się, które tak często spotyka nas, kiedy odlewamy wrzątek w tradycyjny sposób – przytrzymując uchyloną pokrywę. Poza tym garnki do odcedzania spełniają te same funkcje, jak ich odpowiedniki. Są to więc narzędzia uniwersalne, które z całą pewnością przydadzą się w każdym domu.

Jakie garnki do odcedzanie proponujemy?

Nasz sklep internetowy proponuje szeroki wachlarz wyboru garnków do odcedzania. Ich producentem jest ciesząca się uznaniem i wysoką renomą firma TOPFANN. Wszystkie one, wykonane zostały z najwyższej jakości, stali nierdzewnej. Są w różnych pojemnościach: 1,5 litra, 2,5 litra, a także 3 litry. Wyposażone są w pokrywy, które wykonane są ze szkła odpornego nawet na najwyższe temperatury. Każda z nich posiada także odpowietrznik, który odprowadza na zewnątrz naczynia nadmiar pary.

Bezpieczeństwo dla zdrowia

Najwyższej klasy stal nierdzewna, z której wykonane zostały nasze garnki do odcedzania sprawia, że ich powierzchnia hamuje wszelki rozwój szkodliwych organizmów. Co więcej, materiał z którego wykonany jest produkt nie wchodzi w związki z przygotowywanymi potrawami, nawet w najwyższych temperaturach. W związku z tym, omawiane tu garnki do odcedzania są produktami w pełni bezpiecznymi dla zdrowia i życia.  

Wygląd naszych garnków do odcedzania

Nasz sklep internetowy kładzie olbrzymi nacisk na to, by oferowane przez nas garnki do odcedzania charakteryzowały się bardzo wysoką estetyką. Wizualna elegancja jest zresztą zapewniona ze względu na użycie do ich produkcji najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Funkcjonalność naszych garnków do odcedzania

Oprócz wizualnej elegancji, bardzo ważne jest dla nas także i to, żeby nasze produkty charakteryzowały się wysoką wygodą użytkowania. Tak właśnie jest w przypadku oferowanych przez nas garnków do odcedzania. Odlewanie wrzątku jest tu ułatwione, tak, by nie było mowy o oparzeniu. Poza tym są to naczynia uniwersalne, które spełnią wiele powierzonych im w kuchni zadań. Doskonale nadadzą się do przygotowania w nich najróżniejszych potraw. Można je też w prosty sposób czyścić, tak, by jak najbardziej ułatwić nam ich użytkowanie.

W dobie, w której starsze modele są zastępowane przez te nowsze, śmiało można przyjąć, że oferowane przez nas – garnki do odcedzania – są naturalnymi następcami zwykłych garnków. Warto więc zapoznać się w tej kwestii z przygotowaną przez nasz sklep internetowy propozycją.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło