Garnki ze stali nierdzewnej

Do grona najważniejszych akcesoriów w każdej kuchni, niezależnie od jej rozmiaru należą oczywiście garnki w różnych rozmiarach. Niestety częstym procederem jest przypalanie poszczególnych naczyń tego typu w trakcie przyrządzania posiłków, w co w lepszej sytuacji przymusza do intensywnego zmywania naczyń, a w najgorszym ich wyrzucenia. Dlatego najlepiej sięgać po te stworzone ze stali nierdzewnej, które zapewniają wytrzymałość i ochronę przed niekorzystnymi sytuacjami. W asortymencie sklepu Prymus-AGD znajdą Państwo szeroki wybór modeli.

57 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 57 elementów

Aktywne filtry

Garnki – bez dwóch zdań – są jednymi z najważniejszych narzędzi kuchennych. Nie byłoby bez nich podstawowych posiłków, o tych bardziej złożonych i wymyślnych – już nie wspominając. Siłą rzeczy – jesteśmy więc skazani na stały, codzienny kontakt z garnkami. Dlatego warto wybrać te jakościowo dobre – na przykład wykonane z wysokiej jakości, hartowanego, nierdzewnego metalu. Dzięki temu mieć będziemy świadomość, że takie garnki nierdzewne to inwestycja na lata, która zwracać się nam będzie codziennie w postaci przepysznych obiadów.

Dlaczego warto wybierać garnki nierdzewne?

Bardzo zasadne pytanie. Zwykłe garnki – na przykład te wykonane z taniego i niezabezpieczonego aluminium – mają zazwyczaj jedną, dużą wadę. Mianowicie mają tendencję do stałego i szybkiego rdzewienia. Łączy się to oczywiście z faktem późniejszego łatwego przypalania się potraw, a w gorszym jeszcze przypadku – do zachodzenia związków chemicznych między korodującym metalem, a przygotowywanym pokarmem. Może skończyć się to stałym i niewykrywalnym w pierwszej fazie, zatruwaniem organizmu od wewnątrz.

Z garnkami nierdzewnymi powyżej opisane problemy nie zachodzą prawie w ogóle. Oznacza to, że garnki nierdzewne:

- nie poddają się korozji, - nie zachodzą w związki z podgrzewaną w nich żywnością, - nie powodują nabierania metalicznego posmaku w przechowywanym w nich jedzeniu, - w rezultacie są więc zupełnie bezpieczne dla ludzkiego zdrowia i życia.

Jakich firm garnki nierdzewne proponujemy?

Dokładamy wszelkiej staranności, by oferowane przez nas garnki oferowały naszym klientom jak najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne. Osiągamy to poprzez podejmowanie współpracy z najlepszymi markami w branży. Są to między innymi: Topfann, Karl Hausmann, Zwieger, Gerlach, czy choćby nasza firma: Prymus AGD.

Jakie są cechy oferowanych przez nas garnków?

Kładziemy duży nacisk na to, by oferowane przez nas garnki nierdzewne łączyły ze sobą cechy wytrzymałości i elegancji. Wychodząc z takiego właśnie założenia – nasze garnki są odporne na zużycie nawet po długim okresie użytkowania, a także estetyczne wizualnie.

Wiele spośród naszych nierdzewnych garnków wyposażonych jest ponadto w energooszczędną technologię, która sprowadza się do szybszego podgrzewania dna naczynia, a potem równomiernego rozprzestrzeniania ciepła. Dzięki temu nasza potrawa podgrzeje się znacznie szybciej. Dłużej też zachowa swoją ciepłotę.

Wykonane są z dobrej jakości szkła hartowanego pokrywy – wyposażone są w specjalne odpowietrzniki, których zadaniem jest niwelowanie nadmiaru pary we wnętrzu garnka. Dzięki temu rozwiązaniu podgrzewana przez nas potrawa nie wykipi.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe fakty warto jest wybierać do naszej kuchni garnki, które będą służyć nam latami. Najlepiej więc zainwestować w dobrej jakości garnki nierdzewne, dzięki którym przygotujemy każdą potrawę w szybszy i bezpieczniejszy dla zdrowia sposób.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło