Rondle i kubki

Trudno wyobrazić sobie domowe ognisko, w którym brakuje naczyń, czy poszczególnych akcesoriów kuchennych. W końcu każdy lokator powinien mieć własny kubek na wyłączność, a gospodyni powinna mieć pod ręką rondle, które z racji rozmiarów często, chociażby w plenerze okazują się bardziej praktyczne, aniżeli garnki. Z tego powodu sklep Prymus-AGD oferuje swoim klientom szeroki asortyment rondli oraz kubków, wykonanych w jakościowych i trwałych materiałów, zapewniających niezawodność działania w każdej sytuacji.

51 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 51 elementów

Aktywne filtry

Trudno wyobrazić sobie domowe ognisko, w którym brakuje naczyń, czy poszczególnych akcesoriów kuchennych. W końcu każdy członek rodziny powinien mieć na wyłączność własny kubek. Gospodyni natomiast – powinna mieć pod ręką rondle, które z racji rozmiarów często, chociażby w plenerze okazują się bardziej praktyczne, aniżeli garnki. Z tego właśnie powodu sklep Prymus-AGD oferuje swoim klientom szeroki asortyment rondli oraz kubków, wykonanych z trwałych materiałów, zapewniających niezawodność działania w każdej sytuacji.

Rondle – uniwersalne narzędzia kuchenne

Rondle bardzo często okazują się narzędziami bardziej poręcznymi, niż zwykłe patelnie. Przykładem niech będzie przygotowanie sosu do naszego dania. Nie zrobimy tego przecież ani na patelni, ani w dużym garnku. Podobnie jest też z podgrzewaniem mleka. Jeśli lubimy jeść rano mleczną zupę – to rondel będzie dla nas naczyniem niezbędnym.

Jakie marki rondli oferujemy?

ZWIEGER, WEILBURGER, ODELO – to tylko niektóre marki, których rondle oferujemy. Dokładnie selekcjonujemy firmy, z którymi podejmujemy współpracę. Decydujemy się tylko na sprawdzone, od lat obecne na rynku marki.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty, które Państwu proponujemy reprezentowały uczciwy kompromis między ceną a jakością. W taki zaś sposób budujemy wartość rzetelnego sklepu internetowego.

Jakie rondle proponujemy?

Nasz sklep internetowy posiada szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych rondli. Począwszy od wersji z wielowarstwową, wykonaną z marmuru powłoką, na modelach z innowacyjną, zbliżoną jakościową do granitu powłoką Greblon®. Z całą pewnością każdy znajdzie więc tu coś dla siebie.

Metalowe kubki

Każdy z nas z całą pewnością pamięta z dzieciństwa metalowe, białe, lub beżowe kubki. Ich wylew otoczony był charakterystyczną, czarną obwódką. Często posiadały na swoim boku obrazek z ziołami, lub innymi roślinami. Nasz sklep internetowy, w tym zakresie, proponuje Państwu powrót do źródeł: kubki legendarnej firmy Emalia Rybnik.

Jakie kubki oferujemy?

Emalia Rybnik jest firmą z długimi tradycjami. W mieście Rybniku wyrabiano emaliowane naczynia już w dwudziestoleciu międzywojennym. To do tych właśnie, starych i sprawdzonych wzorów odnoszą się metalowe kubki, będące w propozycji sprzedażowej naszego sklepu.

Nasze emaliowane kubki mają więc bardzo charakterystyczny wygląd. Pomimo swej prostoty – różnią się one bocznym ornamentem. Oprócz klasycznego motywu roślinnego, czy zielnego, mogą więc występować tu formy dopasowane swą wymową do naszych dzieci. Będą to więc najróżniejsze żabki, pieski, kotki, krowy, wiewiórki i żyrafy. Design ozdoby jest zawsze bardzo żywy i pozytywny.

Oferowane przez nas rondle sprawdzonych na rynku firm: ZWIEGER, WEILBURGER, ODELO, a także emaliowane kubki rodzimej marki: Emalia Rybnik – stanowią uczciwy kompromis pomiędzy ceną a jakością. Świadomie budujemy w ten sposób wartość naszego rzetelnego sklepu internetowego.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło