Zestawy garnków

Prezentujemy zestawy garnków idealne do przygotowywania każdej potrawy. Zestaw garnków to świetny pomysł na prezent do nowego mieszkania lub na uzupełnienie naszych domowych akcesoriów kuchennych. Kupując zestaw garnków, zaopatrujesz swoją kuchnię w akcesoria potrzebne do przygotowania wielu rodzajów posiłków. W naszej ofercie znajdziesz garnki emaliowane, z indukcyjnym dnem, wykonane ze stali nierdzewnej. Garnki długo utrzymują ciepło, stanowiąc idealne akcesoria kuchenne w codziennym przygotowywaniu smacznych posiłków dla całej rodziny.

W sprzedaży znajdziesz zestawy garnków z pięknymi motywami roślinnymi oraz zestawy jednokolorowe, tak że z pewnością znajdziesz idealny zestaw do swojej kuchni. Nasze garnki wyposażone są w wygodne i funkcjonalne pokrywy. Oferujemy garnki z powłoką granitową, emaliowaną, a także te wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki funkcjonalnym zestawom garnków przygotujesz każde danie szybko i smacznie.

30 produktów.

Wyświetlanie 1-30 z 30 elementów

Aktywne filtry

Prace kuchenne są stałym, nieodłącznym elementem naszego życia. W kuchni spędzamy także całkiem pokaźną jego część. Zwłaszcza okres przedświąteczny jest czasem, kiedy praca w kuchni może okazać się dla nas bardzo męcząca i absorbująca. Warto więc jak najbardziej ułatwić sobie pracę kuchenne. Można to osiągnąć między innymi dzięki używaniu dobrej jakości zestawu garnków. Nasz sklep internetowy posiada szeroki ich wachlarz do wyboru.

Jakie marki zestawów garnków oferujemy?

Emalia Rybnik, Zwieger, Gerlach, Topfann, Karl Hausmann, Olkusz czy też nasza osobista marka: Prymus AGD – to tylko niektóre marki garnków, które oferuje nasz sklep internetowy. Dbamy o to, by w naszej ofercie znajdował się asortyment pochodzący tylko i wyłącznie od najwyższej jakości sprawdzonych producentów. 

Jakie typy garnków proponujemy?

W naszym sklepie internetowym posiadamy bardzo szeroki wachlarz wyboru kompletów garnków. Posiadamy najróżniejsze ich rodzaje: począwszy od tych z powłoką granitową poprzez emaliowane z pięknymi, roślinnymi wzorami, na tych wykonanych z najwyższej klasy stali nierdzewnej – kończąc.

W naszej ofercie znajdziesz garnki emaliowane, z indukcyjnym dnem, wykonane ze stali nierdzewnej. W sprzedaży znajdziesz zestawy garnków z pięknymi motywami roślinnymi oraz zestawy jednokolorowe, także z pewnością znajdziesz idealny zestaw do swojej kuchni.

Jakiej wielkości komplety garnków oferujemy?

Oferujemy zestawy garnków w różnych wielkościach. Są to zarówno niewielkie, składające się z trzech sztuk, zestawy – jak i te rozbudowane, przeznaczone do szerszej, bardziej kompleksowej obsługi kuchni. Garnki stanowią podstawowe akcesoria kuchenne. Niezbędne w codziennym przygotowywaniu smacznych posiłków dla całej rodziny.

Funkcjonalność i poręczność naszych zestawów  garnków

Kładziemy szczególny nacisk na praktyczność i poręczność naszych zestawów garnków. Przeznaczone są one do wielu rodzajów kuchenek: zarówno tych gazowych, elektrycznych i indukcyjnych, jak i ceramicznych. Dna garnków szybko się nagrzewają oraz równomiernie rozprowadza ciepło, dzięki czemu gotowanie przebiega szybciej. Poza tym ciepło jest w nich długo utrzymywane.

Dbamy także o poręczność naszych kompletów garnków. Zaopatrzone są one w wygodne uchwyty, które nagrzewają się znacznie wolniej, niż całość naczynia. Można dzięki temu swobodnie je przenosić, bez potrzeby używania do tego rękawic kuchennych. Pokrywy wyposażone są w odpowietrzniki, dzięki czemu nadmiar pary odprowadzany jest na zewnątrz. Mamy więc pewność, że podgrzewane przez nas potrawy nie wykipią. 

Estetyka naszych zestawów garnków

Oprócz funkcjonalności – ogromny nacisk kładziemy także na estetykę kompletów naszych garnków. Zarówno te klasyczne, emaliowane, jak i te o nowoczesnym wyglądzie – prezentują się więc świetnie. Przypadną do gustu każdemu, kto ceni dobre, porządne wykonanie kuchennego sprzętu. Wiele spośród naszych kompletów łączy w sobie oryginalne, nowoczesne kształty, z elegancją klasycznego, emaliowanego pokrycia.

Nasze zestawy garnków, a bezpieczeństwo dla zdrowia

Wysoka jakość materiałów, z których wykonane zostały zestawy naszych garnków – gwarantują bezpieczeństwo dla zdrowia i życia. Nie wchodzą one w reakcję z żywnością, nawet podczas podgrzewania w wysokich temperaturach. Ponadto powłoka, którą od środka zostały pokryte posiada właściwości antyalergiczne. 

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją naszego sklepu internetowego w tym zakresie.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło