Patelnie ceramiczne

Funkcjonalna i trwała patelnia to prawdziwy skarb w każdej kuchni. Na patelni przyrządzimy bardzo wiele uwielbianych i prostych dań, takich jak jajecznica, naleśniki czy mięsa i ryby. Patelnie ceramiczne charakteryzują się dużą wytrzymałością na wysokie temperatury (nawet 400 stopni Celsjusza), a także odpornością na uszkodzenia mechaniczne i dużą twardością. Decydując się na zakup patelni ceramicznej z nieprzywierającą powłoką, możemy także zapomnieć o długim szorowaniu. Powłoka ceramiczna takich patelni umożliwia wysmażanie dań z niewielką ilością tłuszczu, dzięki czemu możemy przygotowywać nasze ulubione potrawy w wersji dietetycznej. Zatem patelnia ta sprawdzi się dobrze u osób, które szukają sposobów na gotowanie w wersji fit. Nasze patelnie wyposażone są w nienagrzewające się rączki, zapewniając bezpieczeństwo oraz wysoki komfort użytkowania. Oferujemy patelnie grillowe, patelnie głębokie oraz komplety patelni w najlepszych cenach.

22 produktów.

Wyświetlanie 1-22 z 22 elementów

Aktywne filtry

Dobra patelnia może być wielkim bohaterem naszej kuchni. Z całą pewnością doceni ją nasza rodzina, której zaserwujemy wyborną, aromatyczną potrawę – taką, którą można przygotować wyłącznie na ceramicznej patelni. Każdy, kto taką zjadł, na pewno odczuł różnicę. Bowiem danie usmażone na ceramicznej patelni smakuje znacznie lepiej, niż to z jej metalowego odpowiednika.

Jaka jest charakterystyka ceramicznych patelni?

Patelnie ceramiczne charakteryzują się dużą wytrzymałością na wysokie temperatury (nawet 400 stopni Celsjusza). Są także bardzo twarde, a tym samym odporne na uszkodzenia mechaniczne.

W rezultacie można więc smażyć na nich, używając do tego tylko niewielkiej ilości oleju. Co oczywiste jest to zbawcze dla naszego zdrowia, zmniejsza cholesterol, a także pomaga nam zadbać o sylwetkę.

Podkreślić tu także należy, że powłoka ceramiczna nie zachodzi w reakcje z żywnością, nawet w najwyższych temperaturach. Przygotowywane jedzenie nigdy nie nabierze więc metalicznego posmaku.

Patelnie ceramiczne jakich marek proponujemy?

Gerlach i Topfann – to dwie przykładowe marki, których ceramiczne patelnie oferuje nasz sklep internetowy. Obie powyższe firmy od lat docenione są przez klientów na terenie całej Europy. Dokładamy starań, by w naszej propozycji sprzedażowej znajdował się towar tylko i wyłącznie najlepszej klasy, sprawdzonych dostawców.

Jakie patelnie ceramiczne proponujemy?

W ofercie sprzedażowej naszego sklepu internetowego posiadamy bardzo szeroki wachlarz wyboru patelni ceramicznych. Począwszy od uniwersalnych modeli, o wszechstronnym przeznaczeniu – poprzez te specjalistyczne, grillowe, głębokie, z wokiem, na najbardziej ekskluzywnych – kończąc. Oferujemy poza tym także komplety patelni, w których każda spełnia odmienną funkcję.

Jak być fit z patelnią ceramiczną?

Dzięki wspomnianej powyżej powłoce ceramicznej – smażyć możemy na mniejszej ilości oleju. W oczywisty sposób przełoży się to na nasze lepsze zdrowie, a także naszą fit – sylwetkę. Jak bowiem powszechnie wiadomo patelnie ceramiczne szczególnie pożądane są przez osoby odchudzające się, lub będące na leczniczych dietach.

Ceramiczna patelnia to uniwersalne, kuchenne narzędzie, na którym przyrządzimy wszystkie lubiane przez nas potrawy. Co warte podkreślenia – poprzez ograniczenie tłuszczu – staną się one znacznie zdrowsze, niż pierwotnie

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło