Patelnie granitowe

Do przygotowania idealnych dań potrzebujemy również świetnych akcesoriów. Patelnie granitowe odznaczają się wyjątkową trwałością, dzięki czemu sprawdzą się zarówno w kuchni amatora, jak i profesjonalisty. Są wyjątkowo odporne na mechaniczne uszkodzenia, szybko się nagrzewają i świetnie rozprowadzają i utrzymują ciepło, przez co przygotowane potrawy na długo mogą być gotowe do podania. Patelnie granitowe pozwalają na wysmażanie produktów z niewielką ilością tłuszczu, dzięki nieprzywierającej powłoce, przez co umożliwiają one przygotowywanie posiłków dietetycznych, które zachowują swoje właściwości zdrowotne.

Nasze patelnie zostały wyposażone w solidne rączki wykonane z tworzywa sztucznego, które się nie nagrzewają. Polecamy nasze patelnie granitowe w wielu rozmiarach, które spełnią potrzeby każdego kucharza. Bo z nami gotowanie staje się przyjemnością.

39 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 39 elementów

Aktywne filtry

Patelnie granitowe uchodzą za najlepsze tego typu narzędzia kuchenne. Charakteryzują się tym, że podgrzewane na nich jedzenie nie przywiera do dna, ani ścianek. Można dzięki temu smażyć na nich na niewielkich ilościach, albo całkowicie bez oleju – co w oczywisty sposób polepsza nasze zdrowie i kondycję.

Jakie marki patelni granitowych oferujemy?

Satysfakcja klientów była dla naszego sklepu internetowego zawsze na pierwszym miejscu. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty pochodziły tylko i wyłącznie od najwyższej jakości sprawdzonych producentów. Zwieger, Gerlach, Topfann, czy też nasza osobista marka: Prymus AGD – to tylko niektóre marki garnków, które oferuje nasz sklep internetowy. Wiele z wymienionych marek jest doceniona przez klientów z całego świata.

Patelnie granitowe, a dieta

Dzięki najlepszej w swojej klasie, nieprzywierającej powłoce patelnie granitowe pozwalają na wysmażanie produktów na niewielkiej ilości oleju, albo z całkowitym jego wyłączeniem. Są więc pożądane przez osoby będące na diecie, lub takie, które chcą utrzymać prawidłową sylwetkę. Przygotowywane na nich posiłki zachowają także swoje właściwości zdrowotne i pełnię smaku.

Wytrzymałość patelni granitowych

Patelnie granitowe charakteryzują się wysoką wytrzymałością. Czyni je to odpornymi na wszelkie uszkodzenia: począwszy od tych mechanicznych, typu odpryski i zarysowania – kończąc na powstałych w wyniku działania wysokich temperatur.

Estetyka granitowych patelni

Oprócz funkcji zdrowotnych – duży nacisk kładziemy także na estetykę naszych granitowych patelni. Zarówno klasyczne, jak i te o nowoczesnym wyglądzie – prezentują się więc świetnie. Każdy, kto zwraca uwagę na estetycznie wykonany produkt – z całą pewnością je doceni. 

Funkcjonalność patelni granitowych

Granitowe patelnie szybko się nagrzewają, równomiernie rozprowadzają temperaturę, a także utrzymują ciepło przez stosunkowo dłuższy czas, niż ich odpowiedniki. W rezultacie przygotowane potrawy są równomiernie gorące i nieprzypalone. Zostały także wyposażone w solidne rączki, które nie przewodzą ciepła. Dzięki temu nigdy się nie oparzymy.

Nasze patelnie granitowe są w wielu rozmiarach, typach i kształtach. Z całą pewnością spełnią potrzeby każdego kucharza. Smażenie na nich stać się może prawdziwą przyjemnością.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło