Patelnie stalowe

Patelnia stalowa to inwestycja na długie lata. Patelnie tego typu wyróżniają się wśród innych wyjątkową trwałością i choć nie są najprostsze w obsłudze, gwarantują wyjątkowy smak potraw przez wiele lat stałego użytkowania. Patelnie stalowe odporne są na korozję, niestraszne im także uszkodzenia mechaniczne. Bardzo długo utrzymują ciepło, a po zahartowaniu umożliwiają przygotowywanie posiłków z niewielką ilością tłuszczu, co jest zdrowe i smaczne - patelnie takie idealnie sprawdzą się w kuchni przy przygotowywaniu posiłków dietetycznych. Z racji na swoją sporą wagę mogą nie być odpowiednie dla wszystkich, jednak wybierane są ze względu na swoją trwałość.

Błyszcząca stal stanowi również niemały atut takich akcesoriów. Nasze patelnie to styl i solidne wykonanie, dlatego warto postawić na patelnię stalową do Twojej kuchni. Z nią perfekcyjnie wysmażysz stek i przygotujesz wspaniały posiłek, nie martwiąc się wymianą patelni przez wiele lat.

8 produktów.

Wyświetlanie 1-8 z 8 elementów

Aktywne filtry

Trudno wyobrazić sobie domowe ognisko bez tak podstawowych narzędzi kuchennych jak właśnie patelnie. Nie można by bez nich przyrządzić nawet najprostszego posiłku. Czyni to je niezastąpionymi i niezbędnymi w każdym domu. Na szczególne miejsce zasługują tu patelnie stalowe – poprzez wysokiej jakości materiał wykonania – często znacznie lepsze, niż ich odpowiedniki.

Marki oferowanych przez nas, stalowych patelni

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze produkty reprezentowały najwyższy standard. W przypadku oferowanych przez nas, stalowych patelni są to powszechnie znane i docenione na całym świecie marki, jak np. GERLACH. Wiele spośród nich, to klasa sama w sobie.

Trwałość

Największym gwarantem trwałości produktu jest materiał, z którego został on wykonany. W przypadku naszych patelni jest to nierdzewna, najwyższej jakości stal.

Dzięki jej zastosowaniu masz pewność, że produkt jest odporny na uszkodzenia zarówno mechaniczne, jak i te spowodowane przez wysoką temperaturę.

Czyni to z naszych patelni stalowych niezwykle trwałe produkty. Wybierając je mamy więc pewność, że posłużą nam przez długie lata. Nawet po długim czasie codziennego użytkowania – zachowają one swoje ponadprzeciętne właściwości.

Zdrowie

Najwyższa jakość materiału, z którego zostały wykonane nasze patelnie stalowe, gwarantuje nam także całkowite bezpieczeństwo dla naszego zdrowia i życia. Materiał nie zachodzi więc w związki z przygotowywaną na nim żywnością. Nawet w najwyższych temperaturach nie uwalnia związków chemicznych.

Dzięki posiadaniu nieprzywierającej powłoki można będzie ponadto smażyć na nich bez nadmiernej ilości oleju. Dzięki czemu zachowamy szczupłą sylwetkę i lepsze samopoczucie.

Estetyka

Połyskująca stal jest powszechnie uważana za najlepiej wyglądający materiał, z którego wytwarzane są patelnie. Stanowi to niemały atut takich akcesoriów.

Nasze patelnie stalowe – to styl i solidne wykonanie, dlatego warto posiadać taką w swojej kuchni.

Wygoda użytkowania

Wartością równie ważną jak trwałość, zdrowie i estetyka – jest wygoda użytkowania. W przypadku naszych stalowych patelni sprowadza się ona do 4 podpunktów:

Grube dno, w które wyposażone są nasze stalowe patelnie powoduje szybkie nagrzewanie, a także równomierną dystrybucję ciepła. Znacznie dłużej się ono także utrzymuje. Dzięki temu przygotowywane przez nas posiłki będą zawsze gorące i smaczne.

Patelnia została wyposażona w ergonomiczny uchwyt, zapewniający komfort użytkowania i zapobiegający poparzeniu ręki

Z naszych patelni korzystać można na wszystkich rodzajach kuchenek: zarówno tych indukcyjnych, elektrycznych, ceramicznych, jak również gazowych

Stalowa konstrukcja patelni umożliwia mycie w zmywarce czyniąc produkt funkcjonalnym

Odnosząc się do powyższych argumentów stwierdzić należy, że proponowane przez nas stalowe patelnie są wyrobami najwyższej jakości. Perfekcyjnie wysmażymy na nich każdy posiłek.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło