Patelnie teflonowe

Patelnie teflonowe świetnie sprawdzą się w każdych okolicznościach. Dzięki wysokiej jakości powłoki teflonowej, jedzenie nie przywiera do patelni. Teflon umożliwia nam wysmażanie mięs, ryb i warzyw z niewielką ilością tłuszczu lub zupełnie bez tłuszczu, co jest zdrowe. Patelnie teflonowe nagrzewają się szybko i równomiernie, a teflonowa powłoka przy użyciu odpowiednich drewnianych akcesoriów, jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. W naszej ofercie znajdziesz komplety patelni, a także patelnie grillowe idealne do przygotowywania najsmaczniejszych grillowanych dań przez cały rok.

Nasze patelnie wyposażone są w uchwyty wykonane z wysokiej jakości materiałów, które nie nagrzewają się i zapewniają nam bezpieczeństwo podczas gotowania. Dzięki temu możemy cieszyć się z każdej kulinarnej wyprawy.

20 produktów.

Wyświetlanie 1-20 z 20 elementów

Aktywne filtry

Patelnię teflonową – z reguły można kupić w ciemno. Materiał z którego jest ona wykonana – uchodzi bowiem za najlepszą warstwę nieprzywierającą. Przewyższa pod tym względem wiele innych materiałów, jak na przykład aluminium, ceramikę, wysokiej jakości stal, a czasami nawet granit. Jest więc ona gwarantem, że żadne jedzenie, nigdy nie przywrze nam do dna, ani ścianek teflonowej patelni. Jeśli więc lubimy jeść nieprzypalone jedzenie – to warto się w taką zaopatrzyć…

Jakie patelnie teflonowe proponujemy

Nasz sklep internetowy prezentuje szeroką kolekcję najróżniejszych patelni teflonowych, bądź o standardach zbliżonych do teflonu. Są wśród nich egzemplarze posiadające różne rodzaje powłok nieprzywierających. Począwszy od trzywarstwowej powłoki Greblon C3 Granite, poprzez NON-STICK, na Greblon C3 + non-stick, z właściwościami obsydianu – kończąc.

Wszystkie one spełniają tę samą funkcję: zapobiegają przywieraniu jedzenia do dna patelni, dzięki czemu smażyć można zdrowiej – na znacznie mniejszej ilości oleju. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze patelnie teflonowe, jak i całe ich komplety. Ponadto oferujemy patelnie grillowe idealne do przygotowywania najsmaczniejszych grillowanych dań we własnym mieszkaniu.

Zdrowie, a patelnie teflonowe

Teflon umożliwia nam smażenie na małej ilości oleju, lub zupełnie bez niego. Możemy dzięki temu znacząco zmniejszyć spożywanie przez nas tłuszczu. Rezultatem będzie uniknięcie cholesterolu i chorób z tym związanych. W mniej skrajnych przypadkach: w taki sposób można też łatwo zrzucić zbędne kilogramy, a także zachować odpowiednią sylwetkę.

Funkcjonalność patelni teflonowych

Kolejnym obszarem, na który kładziemy nacisk, jest funkcjonalność naszych produktów. W dużej mierze sprowadza się to do faktu, że wyrób po prostu doskonale spełnia powierzoną mu funkcję – w przypadku teflonowej patelni będzie to błyskawiczne, a przy tym równomierne rozprowadzanie ciepła, dzięki czemu potrawa będzie podgrzewać się znacznie krócej i na dłużej zachowa uzyskaną temperaturę.

Kolejnym punktem, który wpływa na funkcjonalność naszych patelni jest fakt, że wyposażone są one w uchwyty wykonane z materiałów, które nie przewodzą ciepła. Będziemy mogli więc bezpiecznie smażyć, nie narażając się na możliwość oparzenia.

Elegancja teflonowych patelni

Patelnie teflonowe są do siebie zbliżone w wyglądzie. Posiadają z reguły ciemne wnętrze denka i otaczających go ścianek. Jednocześnie są to na tyle wartościowe narzędzia pracy kuchennej, że razem z ich wartością – idzie wygląd. Nie inaczej jest w przypadku oferowanych przez nas egzemplarzy. Nasze patelnie teflonowe posiadają więc elegancką, stylową i często ozdobną formę.

Największą zaletą oferowanych przez nas patelni teflonowych jest fakt nieprzywierania do ich dna przygotowywanego jedzenia. Sam proces smażenia jest też krótszy, a jedzenie – zdrowsze. Zachęcamy więc do zapoznania się z propozycją naszego sklepu internetowego.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło