Zestawy patelni

Bez dobrej patelni trudno przygotować jest wyśmienitą ucztę. Zestawy patelni znajdą swoje miejsce w każdej kuchni. W naszej ofercie znajdziesz zestawy patelni zawierające patelnie w kilku praktycznych rozmiarach, które ułatwią przygotowywanie jajecznicy, naleśników czy jajek sadzonych, a także wiele innych posiłków dla Ciebie i Twojej rodziny.

Z naszymi zestawami nie będziesz potrzebować żadnej innej. Patelnie wyposażone są w bezpieczne, nienagrzewające się uchwyty, a niektóre modele posiadają powłokę NON-STICK, która zapobiega przywieraniu jedzenia do powłoki, co pozwala na wysmażanie mięs, ryb i warzyw bez użycia tłuszczu. To powoduje, że czyszczenie patelni jest szybkie i proste, a my możemy przygotowywać potrawy dietetyczne i zdrowe. Stylowy design patelni sprawia, że dopasujesz je do wystroju swojej kuchni. Każdego dnia ciesz się z prostego gotowania z naszymi produktami.

16 produktów.

Wyświetlanie 1-16 z 16 elementów

Aktywne filtry

Kuchnia jest nadzwyczaj ważnym miejscem w życiu każdego człowieka. Nawet, jeśli nie jesteśmy zawodowymi, czy choćby dobrymi kucharzami – to i tak spędzamy w niej pokaźną część naszego życia. Warto więc zadbać o jakość naszej pracy w kuchni. Pierwszym ku temu krokiem może być zaopatrzenie się w poręczny i dopasowany do siebie – zestaw patelni, dzięki którym nie tylko uprzyjemnimy sobie nasze kuchenne obowiązki, ale i znacząco je sobie skrócimy.

Jakie zestawy patelni oferujemy?

W naszej ofercie znajdziesz zestawy zawierające patelnie w kilku praktycznych rozmiarach. Każda z nich znajdzie w Twojej kuchni odmienne zastosowanie. Dla przykładu: innej patelni użyjemy do przygotowania sobie śniadania składającego się z dwóch sadzonych jaj na boczku, a inną w przypadku smażenia pokaźnej wielkości befsztyku. Nasz wybór będzie także odmienny, jeśli przygotowywać będziemy obiad przeznaczony dla całej rodziny. Wychodząc z takiego założenia zestawy naszych patelni kompletowane są najczęściej właśnie po trzy sztuki.

Komplety patelni, a zdrowe odżywianie

Wiele się dziś mówi o chorobach serca i krążenia powodowanych przez nadmierny cholesterol. Główną jego przyczyną jest natomiast spożywanie dużej ilości tłuszczu. Jak więc temu przeciwdziałać?

Jeśli chcemy zdrowiej się czuć i utrzymać szczupłą sylwetkę – powinniśmy ograniczyć, a jeszcze lepiej zupełnie wyrugować spożywany przez nas tłuszcz. To natomiast osiągnąć możemy poprzez wybranie kompletu patelni, które do smażenia nie potrzebować będą oleju.

Wychodząc więc naszym klientom naprzeciw – proponujemy zestawy patelni wyposażone w powłokę NON-STICK. Zapobiega ona przywieraniu jedzenia do naczynia, a to z kolei pozwala na wysmażanie mięs, ryb i warzyw bez użycia tłuszczu. Jedzenie przygotowywane na naszych patelniach będzie więc znacznie bardziej dietetyczne i zdrowe.

Estetyka naszych zestawów patelni

Duży nacisk kładziemy także na wygląd naszych kompletów patelni. Wiąże się to z faktem, że oferowane przez nas modele, w dużej mierze pochodzą od najwyższej klasy, sprawdzonych producentów, takich jak: TOPFANN, ILLA OLIVIANA, czy choćby nasza, osobista marka PRYMUS-AGD. W rezultacie otrzymują Państwo produkt nie tylko funkcjonalny i przydatny w każdej kuchni, ale i wizualnie piękny. Ich stylowy, a jednocześnie uniwersalny design sprawi, że dopasujesz nasz zestaw patelni do wystroju każdej kuchni.

Z nowego zestawu patelni, w ostatecznym rozrachunku, zyskamy więc na wielu płaszczyznach. Począwszy od przyjemniejszego i krótszego procesu smażenia, poprzez jedzenie pozbawione nadmiernej ilości tłuszczu, na wartości estetycznej produktu – kończąc. Zachęcamy więc do zapoznania się z propozycją naszego sklepu internetowego.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło