Filtruj według

Marka

Marka

Dostępność

Dostępność

Pokrywki

W tej kategorii przygotowaliśmy akcesoria do gotowania, dzięki którym możliwe będzie przygotowanie rozmaitych potraw, szczególnie gotowanych bądź duszonych. Przygotowaliśmy garnki i pokrywki szklane, które powinny znaleźć się w każdej kuchni.

Wersje emaliowane należą do jednych z najpopularniejszych rodzajów garnków. Doceniane są za swoją wysoką estetykę oraz funkcjonalność. W naszym sklepie internetowym znajdziesz komplety garnków emaliowanych, dostępne w wielu wzorach, które możesz dopasować do wystroju Twojej kuchni. Oferujemy modele o tradycyjnych kształtach oraz urocze wersje beczułkowate z wzorem lawendy, idealne do kuchni w stylu klasycznym bądź prowansalskim.

Wiele dań wymaga specjalnego przygotowania pod przykryciem. Dzięki temu, potrawa jest niezwykle aromatyczna. Niezbędne są do tego odpowiednie garnki oraz pokrywki, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Wśród nich, dostępne są wersje uniwersalne, idealne do garnków i patelni oraz wersje dedykowane do naczyń Illa Olivilla, wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego.

Aktywne filtry