Sokowniki

Sokownik – niezbędny dla każdego, kto wytwarza domowej roboty soki. Wszystkie nasze modele wykonane są z wysokiej jakości stali. Jest ona nierdzewna, a także odporna na zarysowania i mechaniczne uszkodzenia. Metodą odparowywania przetworzysz owoce i warzywa na najwyższej jakości pasteryzowany sok, którym później cieszyć się będziesz mógł przez cały rok. 

Nasze sokowniki – oprócz swojej podstawowej funkcji – mogą być również używane jako garnek do gotowania na parze. Dzięki parownikowi, w bardzo szybki sposób możesz ugotować warzywa takie jak ziemniaki, brokuły, kalafior oraz inne warzywa.

Aktywne filtry

Wężyk silikonowy z zaciskiem 40 cm
-2,01 zł
Cena podstawowa 9,76 złCena 7,75 zł

Wężyk silikonowy z zaciskiem 40 cm

-2,01 zł

Wykonany z elastycznego silikonu zapasowy wężyk do sokownika. O długości 40 cm i średnicy wewnętrznej 10 mm. W zestawie z stalową końcówką i zaciskiem.

Sokownik ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 5l
-20,00 zł
Cena podstawowa 81,29 złCena 61,29 zł

Sokownik ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 5l

-20,00 zł

Sokownik o pojemności 5l, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Naczynie służy do wytwarzania smacznych i zdrowych soków z owoców lub warzyw, którymi...

Sokownik ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 8l
-30,40 zł
Cena podstawowa 105,68 złCena 75,28 zł

Sokownik ze stali nierdzewnej PRYMUS-AGD 8l

-30,40 zł

Sokownik o pojemności 8l, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Naczynie służy do wytwarzania smacznych i zdrowych soków z owoców lub warzyw, którymi...