Mleczniki

Każdy wie, że kawa z mlekiem smakuje zdecydowanie najlepiej. Słodka, posiadająca jasno-brązową barwę. Każdy jej łyk rozchodzi się gorącem po całym ciele. Każdy wielbiciel kawy z mlekiem powie jednak, że jej smak, to nie wszystko. Ważny jest również jej wygląd i sposób podania. W czym lepiej natomiast mleczko do kawy lepiej może wyglądać, niż w specjalnie do niego przystosowanym dzbanuszku – potocznie nazywanym mlecznikiem. 

Prezentujemy więc nasze dzbanuszki do mleka, czyli wspomniane mleczniki. Posiadamy ich różne rodzaje. Dokładamy natomiast wszelkich starań, by były one jak najlepszej jakości. Wykonane w wysokiej jaskości porcelany, lub ceramiki. Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją sprzedażową.

Aktywne filtry

Cena 21,95 zł

Dzbanek/mlecznik IWONA 300ml

Kolekcja Iwona renomowanej marki Chodzież to połączenie starych tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Niewątpliwego uroku dodają piękne tłoczenia które ucieszą oko każdego gościa.

Cena 29,27 zł

mlecznik ROCOCO ze złotym paskiem 300ml

Kolekcja ROCOCO  renomowanych firm Ćmielów i Chodzież to połączenie starych tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Niewątpliwego uroku dodają piękne tłoczenia które ucieszą oko każdego gościa. Szykowny złoty pasek...

Cena 22,76 zł

Dzbanek/mlecznik ROCOCO 300ml

Kolekcja ROCOCO renomowanych firm Ćmielów i Chodzież to połączenie starych tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Niewątpliwego uroku dodają piękne tłoczenia które ucieszą oko każdego gościa. Wysokiej jakości...