Lista produktów marki PRYMUS AGD

Prezentujemy markę naszego sklepu internetowego Prymus AGD. Z racji tego, że sklep nasz jest wielobranżowy, to również nasza oferta jest bardzo szeroka. Kumuluje w sobie ona zarówno produkty użyteczne w kuchni, czyli na przykład: misy ze stali nierdzewnej, formy do orzechów, komplety garnków i wszelkiej maści patelnie zwykłe i specjalistyczne. Ponad to oferujemy także wyroby przydatne w domu, a są to tym razem: fotele podwieszane u góry, osłonki do doniczek kwiatów, komplety obiadowe – które ozdobią każdy, nawet najbardziej uroczysty stół – oraz wiele, wiele innych. 

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasze wyroby wykonane były w sposób solidny – co zagwarantuje, że posłużą one nam długie lata. Oprócz solidnego wykonania dbamy także, by wyroby przeznaczone do przechowywania, lub przygotowywania żywności nie zachodziły z nią w reakcję, a tym samym były bezpieczne dla życia i zdrowia. 

Cena 13,82 zł

Flaczarka IRENA złoty pasek 470 ml

Wykonana z porcelany biała bulionówka ze złotym paseczkiem, o pojemności 470 ml. Klasyczny kształt i poręczna forma ułatwią spożywanie posiłków i sprawiają, że pięknie zaprezentuje się na stole. 

Komplet talerzy Carbo opal 18-elementowy
-38,83 zł
Cena podstawowa 80,34 zł Cena 41,51 zł

Komplet talerzy Carbo opal 18-elementowy

-38,83 zł

18-elementowy komplet talerzy wykonanych z wysokiej jakości szkła hartowanego, opalowego. W kolorze białym. Sprawdzi się podczas codziennych posiłków jak i imprez w rodzinnym gronie.

Cena 89,42 zł

Garnek nierdzewny Stockpot 11 l

Duży, wysoki garnek ze stali nierdzewnej ze szklaną pokrywą, o pojemności 11l. Niezastąpiony w każdej kuchni. Stylowy, praktyczny i trwały, dzięki najwyższej jakości wykonania posłuży na lata.