PRYMUS-AGD

To firma rodzinna, założona w 1987 roku. W ostatnich latach nastąpił dynamiczny rozwój firmy. Obecnie posiadamy 60 punktów sprzedaży detalicznej w województwach: mazowieckim, lubelskim, łódzkim, świętokrzyskim, podkarpackim oraz samoobsługową hurtownię o powierzchni ponad 3000m2. Podstawą działań firmy PRYMUS-AGD jest zaspokojenie potrzeb jak najszerszej grupy klientów, dlatego dbamy o różnorodność naszego asortymentu oraz dobrą jakość oferowanych produktów. W gronie naszych klientów znajdują się kontrahenci z ANGLII, LITWY, ŁOTWY, ESTONII, BIAŁORUSI, UKRAINY, CZECH, SŁOWACJI, ROSJI, NIEMIEC i WĘGIER.

Zakres działania

Od 10 lat jesteśmy importerem drobnych artykułów gospodarstwa domowego wykonanych z wysokiej jakości stali nierdzewnej (garnki standardowe, garnki na parę, tarki, czajniki, zestawy do przypraw) i emaliowanej (garnki standard, miski), wyrobów z tworzyw sztucznych (miski, krzesła, krzesełka dla dzieci, beczki) oraz młynków z ceramicznym mechanizmem, na który dajemy 10 lat gwarancji. Wszystkie produkty importowane przez naszą firmę znakowane są marką „PRYMUS”. Jesteśmy również jednym z wiodących na polskim rynku, dystrybutorem znanych w branży AGD marek takich jak: KROSNO, EMALIA OLKUSZ, PORCELANA CHODZIEŻ, PORCELANA ĆMIELÓW, PORCELANA ŚLĄSKA, GERLACH, GERPOL, LAMELA, ARTGOS, HUTA JASŁO. W naszej ofercie znajdą Państwo wyroby z wikliny, drewna, szkła, ceramiki, tworzyw sztucznych oraz wiele produktów ułatwiających życie każdej PANI DOMU. Ogromną zaletą firmy jest proponowanie konkurencyjnych cen oraz dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klientów.

Rzetelna firma

W roku 2010 przystąpiliśmy do programu „RZETELNA FIRMA” i uzyskaliśmy certyfikat potwierdzający naszą uczciwość i wiarygodność. Dokument ten stanowi zatem obiektywne poświadczenie zasad organizacji, zarządzania i działania naszej firmy.

Dlaczego my?

Jeżeli zależy Państwu na dostarczeniu swoim klientom produktów najwyższej jakości, warto z nami współpracować. Wieloaspektowa kooperacja sprawiła, że kontrahenci, z którymi współdziałamy, cenią nas za terminowość, rzetelność, szeroką gamę produktów oraz profesjonalną obsługę. Przez cały czas istnienia firmy staramy się nadążać za trendami panującymi na rynkach: polskim i europejskim, by oferować naszym klientom towar o najwyższej jakości przy zachowaniu rozsądnych cen.