Ogród i taras

Ogrody, działki i tarasy są wyjątkowymi miejscami. Możemy delektować się w nich pięknem naszych kwiatów. Niezależnie od tego, czy preferujemy irysy, bratki, zawilce, czy hiacynty – ich wspaniały wygląd nierozerwalnie kojarzy się z wypoczynkiem na łonie natury.

W naszej ofercie umieściliśmy dziesiątki produktów i akcesoriów, które pomogą nam w doprowadzeniu ogrodu do prawdziwego rozkwitu. Począwszy od poręcznych wiader i zbiorników na deszczówkę, poprzez ziemię do kwiatów i pałeczki nawozowe, na doniczkach wszelkiego kształtu i rodzaju – kończąc. W naszej propozycji mamy także produkty, przydatne na grilla, jak choćby węgiel drzewny, czy rozpałka. Z pomocą produktów, które oferuje nasz sklep internetowy – praca na działce stanie się prawdziwą przyjemnością.

Aktywne filtry

Taca grilowa mała szara
-10%
Cena podstawowa 8,13 złCena 7,32 zł

Taca grilowa mała szara

-10%

Taca wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w szarym  kolorze. Niezbędna podczas rodzinnych uroczystości oraz grillów, jak i w lokalach gastronomicznych.

Cena 20,32 zł

Trójnóg rozkładany 35cm

Wygodny lekki i praktyczny trójnóg który zabierzesz w każde miejsce, sprawdzi się na różnego rodzaju powierzchniach zarówno jako siedzisko postawione przy  stoliku jak i na brzegu aby umilić czas spędzony przy wędce.

Cena 17,07 zł

Kpl. 3 mat grillowych 40x33 cm

Wygodne i praktyczne maty grillowe które sprawdzą się zarówno w piekarniku jak i na ruszcie grilla. Dzięki niej ograniczysz zabrudzenia  do minimum. Produkt można myć w zmywarce.

Pojedyńczy ruszt do grillowania ryb 30x11,5cm
-4,00 zł
Cena podstawowa 9,75 złCena 5,75 zł

Pojedyńczy ruszt do grillowania ryb 30x11,5cm

-4,00 zł

Poręczny i prosty ruszt w którym możesz ugrillować samą rybę lub z warzywnymi dodatkami, wystarczy zamknąć rybę w ruszcie i grillować bez potrzeby szczypców do obracania, wystarczy obrócić ruszt na drugą stronę.

Ruszt do grillowania 34x22cm
-9,00 zł
Cena podstawowa 16,25 złCena 7,25 zł

Ruszt do grillowania 34x22cm

-9,00 zł

Poręczny i prosty ruszt w którym możesz grillować wszelkiego rodzaju mięsa i warzywa, wystarczy zamknąć i grillować bez potrzeby szczypców do obracania, wystarczy obrócić ruszt na drugą stronę.

Cena 609,75 zł

Fotel kokon wiszący ogrodowy SZARY XXL

Fotel wiszący inaczej Kokon jest produktem, który znacznie pozwoli umilić spędzanie wolnego czasu w sposób bardzo bezpieczny oraz zapewni porcję wygody i relaksu. Relaksujące bujanie wprowadzi Cię w przyjemny nastrój...