Zbiorniki na wodę

Ogród powinien być pięknym i wspaniałym miejscem. Powinno przyjemnie się w nim siedzieć i na przykład cieszyć się bujnie rozwijającymi się roślinami. Wymaga to jednak ciągłego dbania o naszą działkę, warzywnik, czy sad. Pomogą nam w tym, proponowane przez Prymus AGD, specjalnie przeznaczone do ogrodów – zbiorniki na wodę. Wychodząc z takiego właśnie założenia przedstawiamy nasze zbiorniki na wodę.

Mamy je w wielu różnych pojemnościach i rodzajach. Począwszy od niewielkich, przeznaczonych na deszczówkę, kończąc na wielkich, 420 litrowych beczkach. Wiele z naszych tego typu produktów, dla lepszej funkcjonalności, wyposażonych jest także w kraniki. Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty wykonane były jak najlepszej jakości, bezpiecznych dla zdrowia materiałów. 

14 produktów.

Wyświetlanie 1-14 z 14 elementów

Aktywne filtry

Ogród powinien być pięknym i wspaniałym miejscem. Powinno przyjemnie się w nim siedzieć i na przykład cieszyć się bujnie rozwijającymi się roślinami. Wymaga to jednak ciągłego dbania o naszą działkę, warzywnik, czy sad. Pomogą nam w tym, proponowane przez Prymus AGD, specjalnie przeznaczone do ogrodów – zbiorniki na wodę.

Zbiornik na deszczówkę

Regularne podlewanie kwiatów, warzyw i trawnika wymaga użycia dużej ilości wody. Rosnące rachunki za wodę nie sprzyjają temu procesowi. Koszty możemy jednak zminimalizować wykorzystując do nawadniania roślin zwykłą deszczówkę. Dodatkowo jest to rozwiązanie niezwykle ekologiczne. Dlatego oferujemy Państwu zbiornik na wodę deszczową. Pojemnik w łatwy sposób zbiera i przechowuje wodę prosto z nieba. W skład wyposażenia wchodzi również pokrywa, która ochroni wodę przed zanieczyszczeniami z zewnątrz, a także ograniczy dostęp osób niepowołanych na przykład dzieci. Zbiorniki na wodę deszczową w sklepie Prymus AGD dostępne są w rozmiarach 120L, 160L, 220L, 250L oraz 300L.

Funkcjonalne kraniki

Plastikowe beczki z solidnego tworzywa sztucznego o pojemności 100L i więcej idealnie sprawdzają się do przechowywania wody potrzebnej do użytku ogrodowego. Wodą z beczki można podlewać kwiatki, trawnik, warzywa czy owoce. Dzięki zamontowanym kranikom w łatwy i szybki sposób można się do tej wody dostać i ją wydobyć, np. nalewając do konewki lub szybko opłukać ręce. Oprócz kranów, pojemniki posiadają mocną i szczelną nakrętkę oraz wygodne uchwyty. Wodą z beczki oszczędzamy wodę z kranu, a tym samych nasze fundusze.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło