Taras

Nie ma to jak w gorące, letnie popołudnie wyjść sobie na taras. Możemy robi c na nim wiele ciekawych rzeczy. Począwszy od smażenia kiełbasek na grillu, poprzez czytanie książki czy gazety dla zrelaksowania się, na pielęgnacji naszych kwiatów – kończąc.  

Wychodząc z takiego właśnie założenia prezentujemy cały nasz asortyment przeznaczony na teras. Wśród niego mamy takie produkty, jak rozpałkę do grilla, węgiel drzewny, doniczki do kwiatów, wiklinowe taborety, plastikowe kubki do piwa, sztućce, oraz foremki tekturowe. Z całą pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z asortymentem naszego sklepu na jego stronie internetowej. 

Aktywne filtry

Taca grilowa mała szara
-10%
Cena podstawowa 8,13 złCena 7,32 zł

Taca grilowa mała szara

-10%

Taca wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w szarym  kolorze. Niezbędna podczas rodzinnych uroczystości oraz grillów, jak i w lokalach gastronomicznych.

Cena 20,32 zł

Trójnóg rozkładany 35cm

Wygodny lekki i praktyczny trójnóg który zabierzesz w każde miejsce, sprawdzi się na różnego rodzaju powierzchniach zarówno jako siedzisko postawione przy  stoliku jak i na brzegu aby umilić czas spędzony przy wędce.

Cena 17,07 zł

Kpl. 3 mat grillowych 40x33 cm

Wygodne i praktyczne maty grillowe które sprawdzą się zarówno w piekarniku jak i na ruszcie grilla. Dzięki niej ograniczysz zabrudzenia  do minimum. Produkt można myć w zmywarce.

Pojedyńczy ruszt do grillowania ryb 30x11,5cm
-4,00 zł
Cena podstawowa 9,75 złCena 5,75 zł

Pojedyńczy ruszt do grillowania ryb 30x11,5cm

-4,00 zł

Poręczny i prosty ruszt w którym możesz ugrillować samą rybę lub z warzywnymi dodatkami, wystarczy zamknąć rybę w ruszcie i grillować bez potrzeby szczypców do obracania, wystarczy obrócić ruszt na drugą stronę.

Ruszt do grillowania 34x22cm
-9,00 zł
Cena podstawowa 16,25 złCena 7,25 zł

Ruszt do grillowania 34x22cm

-9,00 zł

Poręczny i prosty ruszt w którym możesz grillować wszelkiego rodzaju mięsa i warzywa, wystarczy zamknąć i grillować bez potrzeby szczypców do obracania, wystarczy obrócić ruszt na drugą stronę.

Cena 609,75 zł

Fotel kokon wiszący ogrodowy SZARY XXL

Fotel wiszący inaczej Kokon jest produktem, który znacznie pozwoli umilić spędzanie wolnego czasu w sposób bardzo bezpieczny oraz zapewni porcję wygody i relaksu. Relaksujące bujanie wprowadzi Cię w przyjemny nastrój...