Grill

Grill – lubi każdy. Gorąca, smażona kiełbasa, krwiste żeberka, pieczone, młode ziemniaki, szaszłyki i wiele innych dań – faktycznie może narobić nam smaku na grilla. Ale żeby móc się nim cieszyć – najpierw trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni asortyment. 

Wszystkim miłośnikom dobrego jedzenia przedstawiamy więc nasze produkty na grilla. Mamy je wszystkie: począwszy od plastikowych misek, talerzyków i kubków do piwa jednorazowego użytku, poprzez wykonane z konopi, trwałe komplety sztućców, na kompletnych grillach – kończąc. Jego ruszt wykonano z nierdzewnej stali, co ułatwia jego czyszczenie, a dzięki jego niewielkim rozmiarom można go swobodnie używać na balkonie, czy nawet w salonie. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami. 

Aktywne filtry

Taca grilowa mała szara
-10%
Cena podstawowa 8,13 złCena 7,32 zł

Taca grilowa mała szara

-10%

Taca wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w szarym  kolorze. Niezbędna podczas rodzinnych uroczystości oraz grillów, jak i w lokalach gastronomicznych.

Cena 20,32 zł

Trójnóg rozkładany 35cm

Wygodny lekki i praktyczny trójnóg który zabierzesz w każde miejsce, sprawdzi się na różnego rodzaju powierzchniach zarówno jako siedzisko postawione przy  stoliku jak i na brzegu aby umilić czas spędzony przy wędce.

Cena 17,07 zł

Kpl. 3 mat grillowych 40x33 cm

Wygodne i praktyczne maty grillowe które sprawdzą się zarówno w piekarniku jak i na ruszcie grilla. Dzięki niej ograniczysz zabrudzenia  do minimum. Produkt można myć w zmywarce.

Pojedyńczy ruszt do grillowania ryb 30x11,5cm
-4,00 zł
Cena podstawowa 9,75 złCena 5,75 zł

Pojedyńczy ruszt do grillowania ryb 30x11,5cm

-4,00 zł

Poręczny i prosty ruszt w którym możesz ugrillować samą rybę lub z warzywnymi dodatkami, wystarczy zamknąć rybę w ruszcie i grillować bez potrzeby szczypców do obracania, wystarczy obrócić ruszt na drugą stronę.

Ruszt do grillowania 34x22cm
-9,00 zł
Cena podstawowa 16,25 złCena 7,25 zł

Ruszt do grillowania 34x22cm

-9,00 zł

Poręczny i prosty ruszt w którym możesz grillować wszelkiego rodzaju mięsa i warzywa, wystarczy zamknąć i grillować bez potrzeby szczypców do obracania, wystarczy obrócić ruszt na drugą stronę.