Formy do pieczenia

Prezentujemy formy i blachy do pieczenia. Powinny być one istotnym elementem wyposażenia każdej kuchni. 

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wachlarz najróżniejszych blach i foremek do pieczenia. W najróżniejszych wielkościach i kształtach. Począwszy od tych przeznaczonych do frytek i pizzy - poprzez kwadratowe i prostokątne formy do pieczenia ciast – na silikonowych foremkach do bożonarodzeniowych ciastek kończąc.

Nasze blachy i formy do pieczenia wykonane są zawsze z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która w dodatku pokryta jest powłoką nieprzywierającą.

64 produktów.

Wyświetlanie 1-32 z 64 elementów

Aktywne filtry

Każdy amator dobrego jedzenia z pewnością docenia domowe wypieki w postaci aromatycznych ciast, lub pasztetów. Żeby jednak móc je samodzielne przygotować – potrzebować będziemy odpowiednich blach i form do pieczenia. Powinny być one istotnym elementem wyposażenia każdej kuchni.

Jakie formy do pieczenia oferujemy?

W naszym asortymencie dostępny jest szeroki wachlarz najróżniejszych blach i foremek do pieczenia. W najróżniejszych wielkościach i kształtach. Począwszy od tych przeznaczonych do frytek i pizzy - poprzez kwadratowe i prostokątne formy do pieczenia ciast – na silikonowych foremkach do bożonarodzeniowych ciastek kończąc.

Z czego wykonane są nasze formy do pieczenia?

Jak już wspomnieliśmy, posiadamy wiele różnych rodzajów foremek do pieczenia. Są one wykonane zarówno z blachy ze stali nierdzewnej, aluminium, silikonu, jak i papieru. Każde z wyżej wymienionych rozwiązań posiada swoje konkretne zastosowanie – można więc wybrać taki asortyment, który w jak najlepszym stopniu nas zadowoli.

Stalowe blachy i formy do pieczenia, oferowane przez nasz sklep internetowy, wykonane są zawsze z najwyższej jakości stali nierdzewnej, która w dodatku pokryta jest powłoką nieprzywierającą. Dzięki temu ciasto nie przywiera do produktu. Łatwiej się go też czyści.

Zalety naszych form do pieczenia

Nasze stalowe formy – dzięki wysokiej jakości wykorzystanych materiałów, a także precyzji wykonania – równomiernie rozprowadzają ciepło po całej swojej powierzchni. Ponadto bardzo dobrze radzą sobie z wysokimi temperaturami. Wyklucza to przypalenie ciasta. Wiele z naszych tego typu produktów posiada wyjmowane dno, co w zestawieniu z nieprzywierającą powłoką, sprawia, że ciasto po upieczeniu naturalnie i łatwo odchodzi od formy. Gwarantuje to wygodę w użytkowania. 

Nasze formy do pieczenia a bezpieczeństwo dla zdrowia

Nasze foremki wykonane zarówno ze stali, silikonu, jak i aluminium, są ponadto w pełni bezpieczne w kontakcie z żywnością. Dokładamy wszelkiej staranności, żeby ich materiał nie zachodził w jakikolwiek kontakt z żywnością.

Różnorodne użycie naszych foremek do pieczenia

Na koniec warto nadmienić, że oferowane przez nas formy do pieczenia mają różnorakie zastosowanie. Z powodzeniem można ich używać do wypieku ciast takich jak babka, ciasto drożdżowe, keks, czy murzynek, ale i do takich dań jak na przykład pasztet.

Podsumowując: formy do pieczenia, które oferuje nasz sklep internetowy – zarówno w przypadku tych stalowych, aluminiowych, silikonowych, czy papierowych – zawsze okażą się użytecznym rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło