Formy do tarty

Czym byłby świąteczny stół bez ciasta? W naszej formie do tarty wypieczesz nie tylko to ciasto, ale i każde inne: zarówno słodkie, jak i wytrawne. Idealna dla miłośników słodkości. Wykonana jest ona z wysokiej jakości stali o nieprzywierającej powłoce. Posiada okrągły kształt o średnicy 27 cm. Karbowane brzegi formy sprawiają, że w chwili podania do na stół ciasto prezentuje się wspaniale. Wystarczy odpowiednio je udekorować, na przykład polewą czekoladową, lukrem, bitą śmietaną, czy owocami aby otrzymać wspaniałą przekąskę.

Nasza forma do tarty dzięki wysokiej jakości wykorzystanych materiałów i precyzji wykonania równomiernie rozprowadza ciepło po całej swojej powierzchni. Ponadto bardzo dobrze radzi sobie z wysokimi temperaturami. Wyklucza to spalenie ciasta. Przeznaczona jest do użytku w piekarniku do 200 C. Posiada wyjmowane dno i nieprzywierającą powłokę, sprawia, że ciasto po upieczeniu naturalnie i łatwo odchodzi od formy. Gwarantuje Ci to wygodę w użytkowaniu i czyszczeniu. 

3 produktów.

Wyświetlanie 1-3 z 3 elementów

Aktywne filtry

Czym byłby świąteczny stół bez ciasta? W naszych formach do tarty wypieczesz nie tylko to ciasto, ale i każde inne: zarówno słodkie, jak i wytrawne. Idealne dla miłośników słodkości. Wykonane są one z wysokiej jakości stali o nieprzywierającej powłoce. Posiadają tradycyjny, okrągły kształt. Charakterystyczne, karbowane brzegi formy sprawiają, że w chwili podania na stół ciasto prezentuje się wspaniale. Wystarczy odpowiednio je udekorować, na przykład polewą czekoladową, lukrem, bitą śmietaną, czy owocami aby otrzymać wspaniałą przekąskę.

Z czego wykonane są nasze foremki do tarty?

Dokładamy wszelkich starań, aby formy do pieczenia oferowane przez nasz sklep internetowy reprezentowały sobą najwyższą jakość: zarówno w kwestii funkcjonalności, jak i wytrzymałości. Gwarantem spełnienia obydwu tych wymagań jest oczywiście materiał, z którego zostały wykonane nasze produkty.

Nasze formy do tarty zostały więc wykonane z wysokiej jakości stali, która w dodatku została pokryta ochronną powłoką non-stick. Powłoka nieprzywierająca wydatnie zmniejsza przywieranie ciasta do ścianek. Efektem tego wyjmowanie wypieków z foremki, jak i późniejsze jej mycie staje się łatwiejsze i zabiera nam znacznie mniej czasu.

Warto także nadmienić, że wysokiej jakości stal nierdzewna gwarantuje nam odporność nie tylko na wszelką korozję, ale także na działanie wysokich temperatur. Poza tym jest ona bardziej odporna na uszkodzenia mechaniczne. W rezultacie odpowiednio użytkowana forma do tarty będzie nam służyć przez wiele, długich lat.

Czym cechują się nasze formy do tarty?

Nasza forma do tarty – dzięki wysokiej jakości wykorzystanych materiałów, a także precyzji wykonania – równomiernie rozprowadza ciepło po całej swojej powierzchni. Ponadto bardzo dobrze radzi sobie z wysokimi temperaturami, nawet do 200 C. Zestawienie obu tych cech niweluje niepożądaną możliwość przypalenia ciasta.

Formy do tarty, oferowane przez nasz sklep internetowy, posiadają ponadto nieprzywierającą powłokę. Dzięki temu, po upieczeniu ciasto nigdy nie przywrze do spodu naczynia, ani do jego ścianek. Zamiast tego – naturalnie i łatwo odchodzi ono od formy. Gwarantuje nam to wyjątkową wygodę w użytkowaniu.

Kolejną wartą podkreślenia cechą foremek do tarty, które oferowane są przez nasz sklep internetowy, jest fakt, że mają one zdejmowane dno. Szczegół ten nie tylko uproszcza wyjmowanie gotowego ciasta z foremki, ale także ułatwia jej czyszczenie i mycie. Foremka jest w związku z tym w pełni funkcjonalna i wygodna – tak, aby w jak największym stopniu ułatwić nam domowe wypieki. Zachęcamy do zapoznania się z propozycjami naszego sklepu internetowego.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło