Pozostałe formy

Prezentujemy nasze aluminiowe foremki. Przeznaczone są one nie tylko do pieczenia ciast takich jak babka, ciasto drożdżowe, keks, czy murzynek, ale i do takich dań jak na przykład pasztet. Nasze aluminiowe formy nie wymagają smarowania tłuszczem przed pieczeniem. Możesz ponad to podać ciasto na stół bezpośrednio w foremce, bez wcześniejszego go z niej wyjmowania. Można także przechowywać w niej wypieki, bez potrzeby przekładania ich na talerz. Takie aluminiowe foremki są więc wygodne i ułatwiają zachowanie porządku w lodówce. 

W naszej ofercie posiadamy także foremki do rurek. Dzięki nim Twoje wypieki będą miały idealny kształt. Można je wykorzystywać wielokrotnie. 

16 produktów.

Wyświetlanie 1-16 z 16 elementów

Aktywne filtry

Prezentujemy nasze pozostałe formy do pieczenia. W większości wykonane zostały one z aluminium. Przeznaczone są one nie tylko do pieczenia ciast takich jak babka, ciasto drożdżowe, keks, czy murzynek, ale i do takich dań jak na przykład pasztet. Nasze aluminiowe formy są bezpiecznymi dla zdrowia produktami, które nawet w wysokich temperaturach nie zachodzą w związki chemiczne z żywnością. Ponadto są one wysoce funkcjonalne i wygodne.

Jakie aluminiowe foremki oferujemy?

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wachlarz wyboru najróżniejszych foremek wykonanych z aluminium. Począwszy od tych, sprzedawanych pojedynczo, na całych ich kompletach – kończąc. Przykładowy komplet składa się z 3 foremek wykonanych z wysokiej jakości aluminium. Prostokątne o wymiarach 21x14 cm w zestawie z pokrywką. Można w nich przygotować lasagne, zapiekanki warzywne, mięsne czy makaronowe i upiec mięso. Odporne na wysokie i niskie temperatury. Świetnie sprawdzą się w kuchni profesjonalistów ale także tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z pieczeniem. Wszystko to aby przynieść radość wypieków – Tobie i Twojej rodzinie.

Funkcjonalność naszych aluminiowych foremek

Aluminiowe foremki do pieczenia, oferowane przez nasz sklep internetowy spełniać mogą wiele funkcji. Dla przykładu są one przeznaczone nie tylko do pieczenia ciast takich jak babka, ciasto drożdżowe, keks, czy murzynek, ale i do takich dań jak na przykład pasztet. Czyni to z nich naczynia wysoce funkcjonalne i uniwersalne zarazem.

Jakie są cechy naszych aluminiowych foremek?

Nasze aluminiowe formy przeznaczone do pieczenia – stanowią naczynia, które w jak największym stopniu ułatwić mają przygotowywanie danej potrawy. Dla przykładu: nie trzeba posmarować ich wnętrza tłuszczem, przed pieczeniem – a ciasto i tak nie przypali się i nie przywrze do powierzchni naczynia.

Nasze aluminiowe foremki a zachowanie porządku w kuchni

Kolejnymi plusami, które wynikają z korzystania z naszych aluminiowych foremek jest fakt, że dzięki nim, w łatwy sposób można zachować czystość w swojej kuchni. Dla przykładu: ciasto podać na stół można bezpośrednio w foremce, bez wcześniejszego go z niej wyjmowania. Nie będziemy więc musieli używać do tego talerza, lub półmiska.

Poza tym, w aluminiowej foremce można długotrwale przechowywać wypieki, bez potrzeby przekładania ich na talerz. Takie foremki są więc wygodne i ułatwiają zachowanie porządku w lodówce. W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy także foremki do rurek. Dzięki nim, oraz naszym pozostałym artykułom przeznaczonym do pieczenia – nasze wypieki zawsze będą miały idealny kształt. Można je wykorzystywać wielokrotnie.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło