Stolnice

Nie denerwuje Cię czasem robienie ciasta na domowym stole, czy kuchennym blacie? Zawsze trzeba potem myć zabrudzenia po mące i sprzątać bałagan. Miejsce pracy jest ponad to wyłączone z użytkowania dla domowników na czas ugniatania ciasta.

Chcąc uprościć ten proces wychodzimy naprzeciw naszym klientom i prezentujemy Ci nasze stolnice. Można na nich ugniatać ciasto, nie brudząc przy okazji innych, zazwyczaj wykorzystywanych do tego powierzchni. Mało tego: stolnica taka jest przenośna, dzięki czemu możesz ugniatać ciasto w dowolnym miejscu. Czyni to Twoją pracę dużo bardziej elastyczną. Stolnica taka ułatwia więc całość wykonywanej pracy i czyni ją przyjemniejszą: odbywaną w bardziej uporządkowany sposób i w bardziej sterylnych warunkach. 

Nasze stolnice dostępne są w wielu wielkościach i wariantach. Wykonane są z wysokiej jakości drewna lub z bambusu – tak, by jak najlepiej dopasować się do najróżniejszych wymagań

9 produktów.

Wyświetlanie 1-9 z 9 elementów

Aktywne filtry

Nie denerwuje Cię czasem robienie ciasta na domowym stole, czy kuchennym blacie? Zawsze trzeba potem myć zabrudzenia po mące i sprzątać bałagan. Miejsce pracy jest ponadto wyłączone z użytkowania dla domowników na czas ugniatania ciasta. Chcąc uprościć ten proces wychodzimy naprzeciw naszym klientom i prezentujemy Ci nasze stolnice. Można na nich ugniatać ciasto, nie brudząc przy okazji innych, zazwyczaj wykorzystywanych do tego powierzchni.

Stolnice z zestawem akcesoriów

Stolnice silikonowe oferujemy również w zestawach. To świetny pomysł na skompletowanie spójnych wizualnie przyrządów do pieczenia i robienia ciasta, a także jako prezent dla bliskiej osoby, np. z okazji parapetówki. Zestawy składają się z czterech elementów: stolnicy, wałka, pędzelka i łopatki. Akcesoria wykonane są z wysokiej jakości silikonu oraz drewna. W kolorze szarym lub czarnym. Są to narzędzia wykonane w nowoczesnym, eleganckim stylu, doskonale więc wpasują się w dzisiejsze zabudowania kuchenne i ich kolorystykę.

Drewniane, silikonowe czy bambusowe?

Stolnice marek TOPFANN, TADAR oraz KINGHOFF prezentowane w naszym sklepie są produktami z różnych, dobrej jakości tworzyw. Stolnice drewniane wykonane są z drewna bukowego, otoczone wysokim rantem, dzięki któremu ograniczymy niepotrzebne zabrudzenia innych części blatu lub stołu. Stolnica posiada również dolną listwę uniemożliwiającą przesuwanie się jej w trakcie pracy. Stolnica z silikonu odporna jest na temperatury od -40°C do 230°C. Silikon jest materiałem bezpiecznym dla zdrowia i neutralnym dla żywności, a do tego nie pochłania płynów i zapachów oraz jest łatwy w czyszczeniu. Jest bardzo elastyczna i odporna na zagięcia - można ją złożyć lub zawinąć a następnie schować do szuflady, a po wyjęciu wróci do swojego poprzedniego kształtu. Materiały z bambusa mają właściwości podobne do drewna, a nawet i lepsze - twardością przewyższa nawet drewno otrzymywane z buku czy dębu. Dodatkowo to materiał bardzo wytrzymały, lekki oraz elastyczny. Dzięki licznym właściwościom oraz jasnej barwie i eleganckim wyglądzie cieszy się dużą popularnością - stosowany jest w wielu artykułach kuchennych czy łazienkowych.

Wygodne i funkcjonalne wypieki

Wybór stolnicy z naszego sklepu to gwarancja komfortowego, czystego i uporządkowanego gotowania i pieczenia ulubionych, domowych wypieków. Dzięki wykorzystaniu stolnicy, miejsce naszej pracy będzie schludne, zadbane i łatwe do sprzątnięcia. Produkt jest przenośny, zatem można wyrobić ciasto w każdym miejscu, a dzięki owej podkładce, nie niszczymy kuchennych blatów ani stołu. Stolnica jest łatwa w utrzymaniu w czystości - po skończonej pracy wystarczy usunąć pozostałości ciasta, przetrzeć ją wilgotną ściereczką oraz dobrze wysuszyć. Produkt jest bezpieczny dla zdrowia, przeznaczony do kontaktu z żywnością.

  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło