Przetwory

Dżemy, kompoty oraz kiszonki można bez problemu znaleźć na sklepowych półkach, jednak ich smak nie może równać się z walorami samodzielnie przygotowanych przetworów. Dzięki sprawdzonym, domowym recepturom cała naturalna słodycz owoców, ich niesamowity aromat oraz bogactwo składników odżywczych zostają zamknięte w słoiczkach i można się nimi cieszyć przez cały rok. Wydawać mogłoby się, że przy tak dużej dostępności gotowych produktów i czasochłonnej obróbce, sztuka robienia weków będzie stopniowo zanikać - nic bardziej mylnego. Z roku na rok przybywa nie tylko amatorów domowych przetworów, ale i kreatywnych przepisów, odkrywających zupełnie nowe, nieznane dotąd smaki.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo akcesoria, które będą niezbędne podczas przygotowywania przecierów, powideł oraz kompotów. Posiadamy między innymi duży wybór słoików o rozmaitych pojemnościach, a także beczki i kamionki do kiszenia. Mamy nadzieję, że pozwolą one Państwu stworzyć pełne niezapomnianego smaku i aromatu przetwory.

Aktywne filtry

Cena 8,94 zł

Słoik plastikowy PET CARO 8L z

Słoik plastikowy o pojemności 8 L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy). Znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 7,32 zł

Słoik plastikowy PET 5l z

Słoik plastikowy o pojemności 5l, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 8,12 zł

Komplet gumek do wecków 20 sztuk

Uszczelki zostały wykonane z wysokiej jakości gumy doskonale nadającej się do pasteryzacji oraz wekowania i zabezpieczania domowych przetworów. Dzięki nim słoik jest szczelny i przetwory się w nim nie popsują.  

Cena 0,65 zł

Słoik na przetwory TO315 (bez wieczka)

Szklany słoik o pojemności 315 ml. Świetnie sprawdzi się w każdym domu przy konserwacji i przechowywaniu żywności. Posiada klasyczny, prosty wzór, który sprawi że domowe przetwory będą pięknie się prezentowały....