Słoje i słoiki

Któż z nas nie lubi domowej roboty przetworów. Nieważne czy to kiszone ogórki, papryka, grzyby, peklowane mięso, konfitury, czy nalewka. Zawsze miło jest od czasu, do czasu zajrzeć do komórki i wyjąć z niej pieczołowicie przygotowany przed wieloma miesiącami słoik pełen pyszności. Robienie przetworów to tradycja przekazywana nam przez nasze babcie i mamy. Warto więc ją kultywować i przekazywać następnym pokoleniom. 

Przedstawiamy w związku z tym słoje i słoiki. W naszym sklepie oferujemy wiele ich różnych rodzajów. Dbamy, by zawsze wykonane były one z wysokiej jakości szkła. Wytrzymałe i trwałe służyć Ci będą przez długie lata. Dodatkowo łatwo się je myje. Są więc funkcjonalne i uniwersalne.

Aktywne filtry

Cena 7,32 zł

Słoik plastikowy PET 5l z

Słoik plastikowy o pojemności 5l, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 0,65 zł

Słoik na przetwory TO315 (bez wieczka)

Szklany słoik o pojemności 315 ml. Świetnie sprawdzi się w każdym domu przy konserwacji i przechowywaniu żywności. Posiada klasyczny, prosty wzór, który sprawi że domowe przetwory będą pięknie się prezentowały....

Cena 13,01 zł

Słoik plastikowy PET 15 l

Słoik plastikowy o pojemności 15L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy). Znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 6,50 zł

Słoik plastikowy PET 4 l

Słoik plastikowy o pojemności 4 L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy). Znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 10,57 zł

Słoik plastikowy PET CARO 12 l

Słoik plastikowy o pojemności 12L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy). Znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 0,73 zł

Słoik baryłka na przetwory 300 ml

Mały, szklany słoik o pojemności 300 ml. Świetnie sprawdzi się w każdym domu przy konserwacji i przechowywaniu żywności. Przypominający baryłkę kształt sprawi że domowe przetwory będą pięknie się prezentowały....

Cena 5,69 zł

Słoik plastikowy PET 3l

Słoik plastikowy o pojemności 3L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 6,50 zł

Słoik plastikowy PET 5l

Słoik plastikowy o pojemności 5L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 9,76 zł

Słoik plastikowy PET 10l

Słoik plastikowy o pojemności 10L, wykonany z tworzywa PET. Nadaje się do kiszenia ogórków, przechowywania produktów sypkich (np. sól, mąka, przyprawy), znajdzie również wiele innych zastosowań w kuchni.

Cena 1,14 zł

Słoik baryłka na przetwory 500 ml

Szklany słoik o pojemności 500 ml. Świetnie sprawdzi się w każdym domu przy konserwacji i przechowywaniu żywności. Przypominający baryłkę kształt sprawi że domowe przetwory będą pięknie się prezentowały.    UWAGA!...