Zegary

Punktualność to podstawa. Jest miarą dobrego wychowania. Osobie punktualnej – z reguły przypisuje się też inne pozytywne cechy. Tak więc dobre wyczucie czasu zawsze jest w modzie. No, ale niezbędny do tego jest przecież odpowiedni zegarek. 

Wychodząc z takiego założenia zachęcamy wszelkich rodziców, wujków i ciotki do wpajania swym podopiecznym punktualności. Można to zrobić np. kupując mu na urodziny, czy pod choinkę odpowiedni zegar biurowy, z budzikiem.

Dla przykładu prezentujemy nasz tego typu biurowy zegar. Wykonany jest według zabawnego dizajnu, w kształcie dłoni zaciskającej palce na tarczy zegarka. Idealnie wpasuje się w pokój Twojego dziecka. Wykonany z tworzywa sztucznego, ze szklaną osłoną na cyferblat. 

Aktywne filtry

Cena 8,12 zł

Zegar 18 cm

 Zegar ścienny o średnicy 18 cm z czarnymi cyframi. Wykonany z tworzywa sztucznego w trzech kolorach: białym, niebieskim i różowym. Będzie stanowić oryginalny dodatek dekoracyjny do każdego pokoju. 

Cena 12,19 zł

Zegar biurkowy DŁOŃ

Wykonany został z tworzywa sztucznego (plastiku) ze szklaną osłoną na cyferblat. Podatkowo posiada wbudowany alarm. Zasilany jest na 1 baterię AA 1,5V. Zabawny dizajn w postaci dłoni trzymającej zegar, idealnie...