Filtruj według

Marka

Marka

Kolor

Kolor

Pojemność

Pojemność

Średnica

Średnica

Prezenty

Niewielka ilość czasu może negatywnie odbić się na poszukiwaniach odpowiedniego, dopasowanego prezentu dla osoby, którą chcesz obdarować. Zamiast tego skorzystaj z naszych gotowych pomysłów na prezent. Nie tylko zaoszczędzisz swój cenny czas – będziesz mieć ponadto pewność, że podarunek będzie jakościowo dobry i sprawdzony. 

Dla przykładu – w przypadku, kiedy obdarowywaną osobą jest dziecko – prezentem, który na pewno się sprawdzi będzie zegar z budzikiem, albo skarbonka w kształcie świnki. 

Dorosłego natomiast obdarować możesz kompletem sztućców, świecznikiem, albo markowym zestawem do kawy FESTA ITALIA GOLD.

Aktywne filtry

Cena 34,15 zł

Kubek z zaparzaczem DUO Monstera 420 ml

Kubek porcelanowy marki DUO o pojemności 420 ml. Zdobiony grafiką zielonych liści monstery. Sprawdzi się podczas rodzinnych śniadań, do serwowania aromatycznej herbaty oraz kawy. W komplecie porcelanowa pokrywka oraz...

Cena 21,95 zł

Kubek baryłka DUO Łowicz 430 ml

Kubek porcelanowy marki DUO o pojemności 430 ml. Zdobiony grafiką łowickich wycinanek, w żywych barwach. Sprawdzi się podczas rodzinnych śniadań, do serwowania aromatycznej herbaty oraz kawy.