Dla kobiety

Jaki prezent kupić kobiecie? Co mogłoby ją zadowolić? Czego ona oczekuje? Od teraz nie musisz się już dłużej nad tym zastanawiać. Zamiast tego wybierz jeden z gotowych pomysłów na podarunek dla niej. Zyskasz podwójnie: zaoszczędzisz czas i wybierzesz pewny, sprawdzony upominek, który na pewno się jej spodoba.

Dla przykładu: jeśli obdarowywaną kobietą jest narzeczona, albo młoda żona – możesz wybrać jej pojemnik z napisem „LOVE”, albo komplet świeczników z motywami z Paryża.

Jeśli obdarowujesz natomiast starszą kobietę, zawsze warto dać jej jeden z naszych kompletów filiżanek. Miej pewność, że po takich prezentach spotka Cię nagła fala wdzięczności i czułości, a także pytania „skąd miałeś pomysł na tak trafiony prezent?”

Aktywne filtry

Kubek Glamour "Ćwiczę" 300ml
-20%
Cena podstawowa 21,95 zł Cena 17,56 zł

Kubek Glamour "Ćwiczę" 300ml

-20%

Filiżanka serii Glamour z napisem "Ćwiczę żeby... JEŚĆ WIĘCEJ słodkiego" 300 ml jest idealnym prezentem z nutką humoru dla dziewczyny, żony, siostry lub przyjaciółki np. z okazji dnia kobiet. Kubek jest zapakowany...

Kubek Glamour "Jogging" 300ml
-20%
Cena podstawowa 21,95 zł Cena 17,56 zł

Kubek Glamour "Jogging" 300ml

-20%

Filiżanka serii Glamour z napisem "Uprawiam jogging - biegam po wyprzedażach" 300 ml jest idealnym prezentem z nutką humoru dla dziewczyny, żony, siostry lub przyjaciółki np. z okazji dnia kobiet. Kubek jest...